Podobne strony

 • Przedsiębiorstwo Turystyczne Hermes

  Biura podróży
  Na stronie wrocławskie biuro turystyczne przedstawia katalog, w którym znajdują się propozycje wczasów, wycieczek, obozów młodzieżowych i kolonii. Oferta specjalna: Sylwester 2000 w Czeskich Karkonoszach, Chorwacji, Paryżu, Pradze, Rzymie i w Wiedniu.
 • Ekspedycja Archeologiczna NOVAE

  Archeologia
  Sprawozdanie z ekspedycji archeologicznej badającej miasto rzymskie i wczesnobizantyjskie. Opisy odkryć, zdjęcia i mapy.
 • Republica Italiana

  Geografia
  Strona poświęcona Italii. Znaleźć tu można ogólne informacje o tym pięknym kraju, opis wraz ze zdjęciami najważniejszych jej miast i mapę ogólna kraju.
 • Rzym 2000

  Pielgrzymki, wydarzenia
  Strona wielkiej katolickiej imprezy pątniczej, która jednoczy wokół swojej idei nawet niewierzących polityków o lewicowych korzeniach, luterańskich członków polskiego rządu, kilku kandydatów na prezydenta, ale przede wszystkim tysiące Polaków chcących w Wiecznym Mieście oddać się refleksji nad dwoma tysiącami lat chrześcijaństwa oraz przygotować się duchowo na nadchodzące nowe stulecie słuchając słów Jana Pawła II. Zamieszczono informacje dotyczące programu pielgrzymki, koordynatorów oraz sponsorów i partnerów akcji.
 • Mały Przewodnik Katolicki

  Prasa chrześcijańska
  Strona jest wirtualnym uzupełnieniem gazetowego wydania Małego Przewodnika Katolickiego. Przedstawia ciekawostki i najnowsze wieści z życia Kościoła i nie tylko, w Polsce i na świecie, przybliża dzieciom postać papieża Jana Pawła II (czy papież był urwisem?), relacjonuje spotkania z księdzem Janem Twardowskim. W galerii można zobaczyć zdjęcia z wizyty Ojca Świętego w Fatimie i pielgrzymki do Ziemii Świętej, a w internetowym kąciku „pod myszką” przeczytać o tym jak działają portale.


:: Biuro Podróży ARKADIA ::

Nasza ocena:
Adres: http://bparkadia.pl

Ulica: Korfantego 46 lok. 3

Miasto: Niemodlin
Kod: 49-100
NIP: 7541495502

Telefon: 774608300
Opis:

Polecamy imprezy turystyczne krajowe i zagraniczne: wycieczki, pielgrzymki, białe i zielone szkoły, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne dla firm, wczasy.