Podobne strony

 • OEM Production

  Grafika komputerowa
  Firma oferuje konta pocztowe i WWW, serwery wirtualne, rejestrowanie domen, serwery FTP, dostęp do Internetu przez węzeł Polska Online, dedykowany numer dostępowy, łącza stałe, kanały cyfrowe Frame Relay. Firma świadczy usługi w zakresie grafiki komputerowej i animacji, wykonuje prezentacje multimedialne, reklamy, grafikę 3D oraz prowadzi dystrybucję sprzętu RTV takich producentów jak Sony, Panasonic, Canon, Samsung, Aiwa itp.
 • Studio Reklamy Art Project+

  Reklama
  Firma oferuje usługi poligraficzne, wykonuje animacje komputerowe, prezentacje multimedialne, projektuje witryny www, projektuje i wykonuje makiety przestrzenne przedsiębiorstw i innych obiektów, dokumentację, projektuje wzory użytkowe, tworzy filmy animowane i dokumentacyjne. Ponadto oferuje usługi consultingowe: programy promocji i marketingu, public relations, doradztwo.
 • Animowane gify

  A
  Autor udostępnia zbiór animowanych gadżetów przydatnych przy tworzeniu własnych stron.
 • blAtta project

  Nietypowe formy reklamy
  Ma na celu promowanie i "reklamę" sceny niezależnej i różnych inicjatyw z nią ściśle, bądź też nie, związanych a więc ekologicznych i wolnościowych. Ponadto "blAtta project" projektuje i wykonuje strony internetowe, składy komputerowe (zine'y, plakaty, flyery), grafikę oraz animacje.
 • Wirtualna Galeria Marka Durajskiego "Kolor 1"

  Galerie wirtualne
  Autor strony, absolwent łódzkiej ASP, prezentuje swoją twórczość malarską oraz graficzną. Obok obrazów wykonanych techniką tradycyjną, znajdziemy tu animacje i grafiki ekranowe.


:: Tworzenie produkcji filmowych - Studio Filmowe Gravity Media ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gravitymedia.pl/

Ulica: ul. Jana Pawła II 19

Miasto: Limanowa
Kod: 34-600
NIP:

Telefon: +48 600 613 300
Opis:

Coraz to bardziej popularne stają się nowoczesne rozwiązania w każdej dziedzinie. Tak samo dzieje się w kręceniu produkcji filmowych i fotografii. Twórcy tego rodzaju dzieł sięgają po coraz to nowsze rozwiązania oparte na najlepszych technologiach. Przykładem firmy, która profesjonalnie wykonuje swoje zadanie w kwestii produkcji filmowych i tworzeniu zdjęć jest Gravity Media.

To Studio filmowe kompleksowo zajmie się stworzeniem ciekawej produkcji filmowej oraz ujęć z powietrza.