Podobne strony

 • Escape room Warszawa

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa na dynamiczną przygodę ze znajomymi w naszych czterech pokojach zagadek. Wejdziecie Państwo u nas w świat erotycznych doznań, rozwiążecie zagadkę morderstwa, przeżyjecie polowanie na złoto Nazistów. Gwarantujemy pokoje zagadek zaprojektowane bezpiecznie i kreatywnie. U nas na żywo wcielasz się w bohatera niesamowitej gry przygodowej.
 • lock2unlock.pl - ucieczka z pokoju

  Hobby i pasje
  Miłośnicy ciekawej rozrywki lubiący gry logiczne i zagadki na pewno zainteresują się najnowszą grą, czyli ucieczką z pokoju. Tego rodzaju rozrywkę oferuje mieszkańcom Warszawy firma Room Escape S.C. Klienci mogą wybrać jeden z wielu pomieszczeń tematycznych i przeróżne poziomy komplikacji zagadek i łamigłówek. Czerpiąc informacje ze tropów zostawionych w pokojach mają znaleźć sposób wyjścia z danego pomieszczenia. Konkurencyjny cennik usług uzależniony jest od stopnia trudności zabawy oraz liczb
 • thecluetown.pl

  Rozrywka
  Od kilku miesięcy oferujemy naszym klientom zdecydowanie jedną z najlepszych form rozrywek, która odbywa się w zamkniętym pokoju. Wszystko polega na tym, aby jak najszybciej się z niego wydostać, dzięki zamieszczonym tam wskazówkom. Z pewnością będziesz musiał myśleć jak najbardziej kreatywnie i nastawić się na niełatwe zagadki. Więcej szczegółowych danych znajdziesz już teraz na naszej stronie internetowej lub pod podany numerem telefonu. Z pewnością się nie zawiedziesz i jeszcze niejeden raz w
 • Escape The Game - Pokój zagadek

  Rozrywka
  Czy wiesz, że pierwowzorem Escape the Game była komputerowa gra, która została przeniesiona do rzeczywistości? Nic dziwnego, że odkrywanie tajemnic i dochodzenie po nitce do kłębka do rozwiązania łamigłówek zamiast przed ekranem komputera, to w czasie rzeczywistym znalazło tylu zwolenników.
 • domzagadek.pl

  Firmy wg branży
  Dom Zagadek to miejsce, gdzie możecie Państwo sprawdzić zdolności analityczne, zręczność, spostrzegawczość. Zaprojektowaliśmy oryginalne scenariusze w escape room. Stawiamy na wysoki poziom trudności, mamy prosty panel rezerwacji, obsługujemy biura podróży, przedsiębiorstwa w ramach imprez integracyjnych. Do pokoju zagadek wchodzi zazwyczaj od dwóch do sześciu osób (na życzenie więcej).


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: roomescape.pl: pokoje Escape Room ::

Nasza ocena:
Adres: http://roomescape.pl/escape-room/

Ulica: Śniadeckich 1/15

Miasto: Warszawa
Kod: 00-655
NIP:

Telefon:
Opis:

Escape the Room (ucieczka z pokoju) to propozycja dla wszystkich, którzy lubią zdobywać nowe doświadczenia. Gra w Room Escape wymaga inteligencji i zdolności logicznego myślenia. Jest ciekawą przygodą i świetną zabawą. Emocje towarzyszące ucieczce z zagadkowego pokoju na długo zapadają w pamięci i stanowią ciekawą rozrywkę dla wszystkich uczestników gry niezależnie od wieku. Podejmij wyzwanie!