Podobne strony

 • Gigapanoramy

  Firmy wg branży
  Jeśli szukasz idealnego sposobu do prezentowania wizerunku swej firmy, hotelu, restauracji lub określonego miejsca, to bardzo dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będą z pewnością panoramy sferyczne. Oferuje je Tobie między innymi wrocławska firma Fotosfera360°. Posiada ona doświadczonych fotografów i nowoczesny oraz profesjonalny sprzęt do tworzenia wyjątkowych panoram 360 stopni. Zobacz projekty na stronie www.
 • www.dronsfera.pl zdjęcia z drona

  Firmy wg branży
  Co sądzicie o robieniu zdjęć z powietrza? Tak się składa, że chcemy Państwu zaproponować właśnie taką usługę. Zdjęcia z powietrza mogą się przydać w wielu przypadkach. Można powiedzieć, że ich wykorzystywanie znajdziemy w wielu przypadkach. Gwarantujemy Państwu, że wykonane przez nas zdjęcia będą bez zarzutu. Na taki stan rzeczy składają się trzy argumenty: doświadczenie, indywidualne podejście oraz świetny sprzęt. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Państwa. Jeżeli nie, zapraszamy na naszą stronę.
 • Filmowanie dronem Katowice

  Firmy wg branży
  DronEye to firma, która świadczy usługi fachowe usługi powiązane z kręceniem z lotu ptaka. Mamy licencję UAV, która pozwala nam legalnie latać nad naszymi głowami. Przedsiębiorstwo znajduje się w Katowicach, jednak usługi quadrocopterami realizujemy również na obszarze Śląska i całej Polski, a nawet Europy. Kupujesz mieszkanie? DronEye sfilmuje Ci widoki z okien na Twoim piętrze. Wykonujemy zdjęcia i filmy dronemoraz profesjonalne ortofotomapy.


:: Zdjęcia z drona Kraków, filmowanie dronem kraków ::

Nasza ocena:
Adres: www.widzianezpowietrza.pl

Ulica:

Miasto: Kraków
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Witam, zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej. Zajmuję się filmowaniem dronem i wykonywaniem fotografii z drona. Zapewniam kompleksowe wykonanie usługi zawierające obróbkę otrzymanego materiału filmowego i zdjęciowwego i stworzenie gotowej prezentacji filmowej z podkładem muzycznym i umieszczeniem jej na youtube. Filmuję i fotografuję nieruchomości, restauracje, sale weselne i inne obiekty turystyczne i rekreacyjne. Współpracuję z gminami tworząc filmy promocyjne z drona dla gmin.