Podobne strony

 • MIKSTER

  Apartura pomiarowa
  Producent sterowników mikroprocesorowych mających zastosowanie w przemyśle mięsnym. W ofercie znajdują się rejestratory cyfrowe, czujniki wilgotności, sterowniki programowalne. Kompleksowe usługi projektowe , kompletacja oraz wykonastwo w zakresie elektroniki, automatyki oraz systemów wizualizacji i kontroli procesów przemysłowych.
 • Zakład Handlowy "Jóźwiakowski"

  Hodowla
  Firma Jóźwiakowski zajmuje się działalność w szeroko rozumianym sektorze rolnym. Firma prowadzi: skup i sprzedaż żywca wieprzowego i wołowego, hurtową i detaliczną sprzedaż pasz i koncentratów paszowych, handel środkami do produkcji rolnej i płodami rolnymi oraz pośrednictwo w sprzedaży ww produktów.
 • Bastra

  Maszyny masarskie
  Firma oferuje wszelakie urządzenia kilkunastu firm służące do przerobu mięsa.
 • Inter Wiba s.c.

  Maszyny masarskie
  Firma oferuje maszyny i urządzenia do przetwórstwa mięsnego i gastronomii.
 • Polmatex Wola S.A.

  Maszyny masarskie
  Producent maszyn i urządzeń dla przemysłów mięsnego i dziewiarskiego.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Meatmyday.pl - przepisy mięsne ::

Nasza ocena:
Adres: http://meatmyday.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Na blogu otrzymacie Państwo dostęp do przepisów na dania mięsne. Witryna posiada wyselekcjonowane, zdrowe potrawy wpływające pozytywnie na ludzki organizm. Zobaczycie Państwo, jakie mięso pasuje do pieczywa, stworzycie mięsne przekąski na imprezy, ocenicie dietetyczne dodatki, ugotujecie smaczne i jednocześnie wydajne zupy. Serwis funkcjonuje w bezpłatnym formacie.