Podobne strony

 • Otago Yacht Agency

  Czartery jachtów
  Firma oferuje wynajmowanie jachtów żaglowych i motorowych w najciekawszych portach świata, zależnie od akwenu, proponuje dojazd własnym środkiem transportu lub korzystne połączenie lotnicze.
 • Atlantic 49

  Czartery jachtów
  Na stronie będącej zaproszeniem do żeglugi na pokładzie jachtu "Atlantic 49" znajdziesz tak przydatne informacje jak terminarz, cennik oraz trasy rejsów. Aby poczuć się bezpieczniej dowiesz się jakie doświadczenie posiada kapitan oraz oczywiście możesz zobaczyć jak wygląda jacht.
 • Czartery jachtów na Mazurach

  Czartery jachtów
  Na stronie ceny i opisy oferowanych łódek, a także galeria zdjęć z Mazur i mapka dojazdowa.
 • Ark Charter - wędkarstwo, nurkowania, turystyka morska

  Czartery jachtów
  Firma zapewnia usługi w zakresie: rejsów wędkarskich, rejsów dla płetwonurków, rejsów turystycznych pod żaglami, imprez integracyjnych i motywacyjnych dla firm, doradztwa i organizacji wyjazdów biznesowych oraz turystycznych, organizacji wypraw wędkarskich, przewodnictwa wędkarskiego, rezerwacji hotelowych, rezerwacji biletów promowych oraz autokarowych.
 • Czarter jachtów i wynajem domków

  Czartery jachtów
  Ciekawa oferta czarteru jachtów oraz wynajmu domków w Rynie na Mazurach nad jeziorem Ołów.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Czartermazurygrabski.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://czartermazurygrabski.pl

Ulica: Bogaczewo 17/1

Miasto: Giżycko
Kod: 11-500
NIP:

Telefon: 48609637793
Opis:

Wynajmujemy jachty motorowe klientom pragnącym poznać bliżej szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Na naszych jachtach wypoczywa w komfortowych warunkach sześć osób. Dodatkowy plus to ubezpieczenie całej załogi i szkolenia z użytkowania jachtu. Standardowo sterowanie jachtem nie wymaga od Państwa posiadania dodatkowych uprawnień, co gwarantuje pełną niezależność wypoczynku.