Podobne strony

 • Skydive po polsku

  Spadochroniarstwo
  Strona kompleksowo traktuje temat skakania na spadochronie. Zawiera m.in. informacje typu: 'jak zacząć', trochę teorii i opisów sprzętu.
 • Sekcja Spadochronowa Aeroklubu Radomskiego

  Spadochroniarstwo
  Strona radomskich skoczków - historia, członkowie sekcji, kurs.
 • Ogólnopolski Klub "Pikującego Orła"

  Inne
  Witryna Klubu zrzeszającego około 25 drużyn "Czerwonych beretów" - zachęta do kontaktu dla wszystkich drużyn harcerskich zainteresowanych spadochroniarstwem, pierwszą pomocą, survivalem i strzelaniem, Klub współpracuje z byłymi żołnierzami 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej i Cichociemnymi
 • AIR-POL

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Strona zawiera informacje o firmie AIR-POL. Znajdziemy tutaj informacje, dotyczące zakupu paralotni, spadochronów oraz balonów.
 • Sekcja spadochronowa Aeroklubu Krakowskiego

  Aerokluby
  Na stronie znajdziesz informacje o Krakowskim Aeroklubie, działającej przy nim sekcji spadochronowej oraz poznasz szczegółowy harmonogram szkoleń.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Skoki spadochronowe we Wrocławiu ::

Opis:

Zachęcamy do nauki swobodnego spadania i lotu na spadochronach. Nasza szkoła o charakterze spadochronowym, która zlokalizowana jest we Wrocławiu szkoli osoby chcące uprawiać sport spadochronowy. Posiadamy bardzo bogatą bazę zestawów spadochronowych, a pracujący w naszej firmie trenerzy wyróżniają się dużą liczbą skoków jak również bogatym doświadczeniem. W sygnowanym przez nas centrum sportów spadochronowych jesteś w stanie zaznać emocji nie do opisania skacząc z 4000 metrów.