Podobne strony

 • Baza namiotowa SKPB Łódź Muszyna - Złockie

  Schroniska
  Oferta bazy namiotowej SKPB z Łodzi.
 • Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich

  Organizacje, kluby turystyczne
  Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Łodzi wydaje materiały szkoleniowe oraz organizuje kursy dla przewodników górskich, prowadzi rajdy i obozy wędrowne przeznaczone przede wszystkim dla młodzieży szkół średnich i studentów. Na stronie znajdziesz relacje z organizowanych rajdów (beskidzkiego, mikołajkowego, primaaprilisowego) oraz przeczytasz o historii i zarządzie koła, bazach w Jaworkach i Muszynie, a także znajdziesz teksty piosenek Bartka Pająka.
 • Pensjonat Beaba

  małopolskie
  Na stronie zamieszczono dużo zdjęć dzięki, którym możesz zorientować się jak wygląda pensjonat z zewnątrz i jakie są warunki zakwaterowania, ponadto znajdziesz tu wykaz wyciagów narciarskich, opisy warunków klimatycznych i krajobrazowych oraz atrakcji turystycznych miejscowości Złockie i Beskidu Sądeckiego.
 • Pensjonat Urocze

  małopolskie
  Pensjonat świadczy usługi lecznicze (fizykoterapia, masaże), dysponuje bogatym zapleczem rekreacyjno-gastronomicznym i sanitarnym.
 • Almanach Muszyny

  Prasa lokalna
  Strona rocznika wydawanego społecznie od 1991 roku pod patronatem Towarzystwa Miłośników Ziemi Muszyńskiej, czyli co wczasowicz, kuracjusz, gość i przyjaciel Muszyny wiedzieć powinien. Znajdziesz tu m.in. informacje o redakcji, bibliografię rocznika oraz informacje o Funduszu Stypendialnym Almanachu.


:: Willa Galicyjska ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.willagalicyjska.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Serdecznie zapraszamy do naszej willi, która mieści się w Muszynie. Nasze miasto uznawane jest za jedno z najlepszych uzdrowisk górskich, dlatego pobyt w naszej willi może być częścią leczenia lub rehabilitacji. Posiadamy doskonale wyposażone pokoje, a nasza willa mieści się niemal w samym centrum miasta.