Podobne strony

 • Zielona karta - program pracy dla informatyków w Niemczech

  Pośrednictwo pracy
  Witryna internetowa będąca kompendium wiedzy poświęconym programowi pracy dla wykwalifikowanych specjalistów informatyków z zagranicy przygotowanemu przez Rząd Federalny Niemiec. Na stronie znaleźć można wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy w Niemczech (ważne adresy, ubieganie się o pracę, słowniczek, itp.).
 • Niemiecka GreenCard

  Praca dla studentów
  Stronę powinni odwiedzić przede wszystkim absolwenci szkół wyższych-specjaliści IT. Na stronie znajduje się oferta biura zajmującego się pośrednictwem pracy w ramach Greencard między Polską a Niemcami.
 • Praca w USA

  Praca dla studentów
  Doskonale przygotowany serwis z informacjami pomocnymi studentom udającym się lub planującym wyjazd do wakacyjnej pracy w USA. Zawiera m.in.: katalog stron z ofertami, porady, opisy miejsc pracy, informacje o podatkach, zdjęcia, forum dyskusyjne i inne materiały.
 • Job-Shop - oferty pracy z Niemiec

  Pośrednictwo pracy
  Oferty pracy z Niemiec bezpośrednio od niemieckich pracodawców. Ponadto adresy niemieckich agencji pracy, które pośredniczą w załatwianiu pracy w Niemczech.
 • Praca w Niemczech

  Praca
  Job Bank to serwis komunikacyjny pomiędzy pracodawcą i pracownikiem. Jego podstawowa funkcja to przekazywanie informacji o ofertach zatrudnienia.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce ::

Nasza ocena:
Adres: http://polandworkforce.com/

Ulica: M. Nenckiego 136A

Miasto: Wrocław
Kod: 52-223
NIP: 701-03-53-152

Telefon: +48 71 79 33 680
Opis:

Zapraszamy do odwiedzenia strony certyfikowanej Agencji Pracy Tymczasowej - Poland Workforce. Działamy na polskim rynku od 2005 roku. Mamy wiedzę i doświadczenie niezbędne w wykonywaniu usług przeznaczonych zarówno dla osób poszukujących zatrudnienia, jak i firm pozyskujących nowych pracowników. Kandydatom oferujemy legalną pracę na polską umowę na terenie Polski, Francji i Niemiec. Zapewniamy wszystkie świadczenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, pomagamy w organizacji wyjazdu i zakwaterowania.