Podobne strony

 • SPARTHERM

  Technika grzewcza
  Firma handlowa oferuje kominki i wkłady kominkowe żeliwne producenta niemieckiego. Na stronie sieć przedstawicielstw, historia zakładów produkcyjnych i oddziałów polskich. Także oferta handlowa i przegląd wybranych modeli oraz zalety i opis konstrukcji wkładów kominkowych.
 • Algreg-Pol Sp. z o.o.

  Wyposażenie wnętrz
  Spółka sprzedaje kominki domowe o otwartym palenisku, akcesoria, wkłady kominkowe oraz obudowy. W asortymencie kominki w różnych stylach i aranżacji dopasowanej do wnętrz.
 • Kominki & ogrzewanie kominkowe

  Kominki
  Firma w Dobczycach oferuje ekologiczne ogrzewanie domu (z wieloletnią gwarancją). Znajdziesz tu bogaty asortyment wyrobów, który zaspokaja wymagania techniczne, estetyczne i cenowe. Obejrzyj zdjęcia kominków oraz zapoznaj się z ofertą wkładów kominkowych.
 • CHEŁMET-KOMINKI

  Kominki
  Wizytówka firmy zajmującej się montażem kominków i oferującej wkłady kominkowe.
 • Kominki Łubniańskie

  Kominki
  Strona firmy specjalizującej się w branży kominkowej. Produkuje ona obudowy kominkowe z naturalnych kamieni, oferuje ręcznie rzeźbione kominki fasadowe, przeprowadza rekonstrukcje kominków zabytkowych, wykonuje instalacje grzewcze rozprowadzające gorące powietrze po całym budynku oraz zajmuje się doradztwem, projektowaniem, wykonawstwem i montażem. Na stronie znajdziesz więcej o niej informacji oraz zilustrowaną zdjęciami ofertę.


:: Piecyki na drewno - dovre.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.dovre.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Szukasz kominka? Wejdź na www.dovre.com.pl i zobacz całą ofertę! Zdecyduj się na kontrolowane i powolne spalanie. Możesz mieć ciepło nawet do 8 godzin – przy jedorazowym wkładzie drewna. Prawda, że korzystnie? Wszystkie modele oferowane przez Dovre są tak przygotowane, aby zapewnić Ci maksymalną wydajność ciepła ze zużytego paliwa lub drewna. Pozwól sobie na tanie ciepło i niepowtarzalną atmosferę w całym domu.