Podobne strony

 • Teatr Studio Buffo

  Teatry
  Do tego teatru przyciągają dwie niezwykłe osobowości: Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa. I właściwie nic już nie trzeba dodawać... Obejrzyj fotografie, zobacz co i kiedy grają. Możesz również zapoznać się z ofertą studia nagrań, restauracji oraz galerii.
 • SFMstudio

  Studia nagrań
  Na stronie znajdziesz ofertę studia nagrań, która obejmuje produkcję nagrań wokalnych i instrumentalnych o najwyższym poziomie, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu rejestrującego i edycyjnego.
 • HELLENIC

  Sprzęt audio
  Hellenic jest jednoczesnie agencją artystyczną, profesjonalneym studiem nagrań oraz muzycznym wydawnictwm. Na stronie poznasz szczegółową ofertę firmy.
 • SPECRTUM

  Studia nagrań
  Strona studia zajmującego się realizacją projektów muzycznych, filmowych i promocyjno-reklamowych. Znajdziesz tu informacje o stosowanych technikach, cennik oraz sklep.
 • Studio Centrum

  Studia nagrań
  Studio oferuje usługi w dziedzinach dźwięku i obrazu: nagrania audio (lektorzy, zespoły, orkiestry symfoniczne, chóry - studyjnie i koncertowo), mastering, komponowanie muzyki, tworzenie efektów dźwiękowych, rejestrację i montaż wideo, produkcję reklam, udźwiękawianie filmów, prezentacji, gier czy też fotografię.


:: Reżyseria dźwięku Warszawa - realizacjadzwieku.edu.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://realizacjadzwieku.edu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W naszej warszawskiej akademii jesteśmy w stanie zaoferować studentom zajęcia z zakresu dziennikarstwa oraz realizatora dźwięku. Zajęcia w naszej akademii prowadzone sa przez doświadczonych specjalistów, a przy tym dysponujemy nowoczesnym sprzętem, studiem nagraniowym. Już teraz zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Gwarantujemy znakomite zajęcia z przyszłościowym zawodem.