Podobne strony

  • Hipertermia | Polski Instytut Hipertermii Onkologicznej

    Medycyna i zdrowie
    Nowoczesna metoda walki z chorobami nowotworowymi - innowacyjna metoda leczenia raka to hipertermia ogólnoustrojowa zwana również hipertermią całego ciała. Hipertermia w Gdańsku w Polskim Instytucie Hipertermii Onkologicznej to leczenie na najwyższym poziomie w ośrodku referencyjnym na terenie Polski.
  • Hipertermia - imc.wroc.pl

    Medycyna i zdrowie
    Integrative Medical Center to placówka medyczna zlokalizowana we Wrocławiu, która prowadzi programy leczenia integracyjnego w oparciu o światowe odkrycia medyczne. W ofercie posiadamy programy leczenia integracyjnego chorób kobiecych (m.in. zaburzenia hormonalne, mięśniaki), nowotworów, endometriozy. Wykorzystujemy terapie komplementarne – witaminoterapię, ozonoterapię, hipertermię, magnetoterapię, terapie wschodnie. Więcej na stronie internetowej kliniki.


:: Hipertermia | Immunoterapia | Onkologia Gdańsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bialaonkologia.pl

Ulica:

Miasto: Gdańsk
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Sztuczne RF hipertermii elektryczne stosowane zewnętrznie środków fizycznych, powoduje, między innymi, wzrost temperatury guza i dlatego jest to doskonałe uzupełnienie chemioterapii i radioterapii.
 
W tej metodzie leczenia pacjent emuluje izolator między dwoma aktywnych aplikacji electrodes.He służy jako kondensator (pojemność) pomiędzy elektrodami, a zatem jest częścią obwodu rezonansowego drgającego.
 
Poprzez pojemnościowe, termodynamiczne efekty w tkance, prądy (ciepła) są generowane. Przez