Podobne strony

  • City Security Services - ochrona imprez masowych

    Firmy wg branży
    City Security Services, agencja ochrony specjalizująca się: ochrona imprez masowych oraz ochrona fizyczna osób i mienia trójmiasto. Prowadzimy zabezpieczenia medyczne, usługi kierownika ds. bezpieczeństwa, uzyskujemy zgody na przeprowadzenie imprez masowych.
  • Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitar

    Medycyna i zdrowie
    RANSPORT MEDYCZNY NA TERENIE MAZOWSZA OFERUJEMY TRANSPORT MEDYCZNY osób do takich miejsc jak: -szpitale -badania -domu opieki -sanatorium -lotnisko -imprezy okolicznościowe -konsultacje lekarskie i inne. Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne niezbędne do wykonywania transportu chorych w sposób jak najbardziej odpowiedni do klienta. Ambulanse nasze są wyposażone w nosze oraz sprzęt niezbędny do obsługi każdego chorego. W ramach usługi oferujemy także zniesienie i ewentualnie wniesienie chor


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: AGAMED TRANS prywatny transport chorych warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.medycznytransport.pl

Ulica: Wąwozowa 1/38

Miasto:
Kod: 02-796
NIP: 9512375038

Telefon: 539 40 40 40Kategorie:

Opis:

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Agamed Trans. Jesteśmy firmą z Warszawy, która specjalizuje się w prywatnym przewozie medycznym i sanitarnym. Zakres naszych usług obejmuje transport międzynarodowy oraz lotniczy, przewóz chorych do domów, domów opieki, hospicjów czy na wizyty lekarskie, transport krwi, odtruwanie poalkoholowe, przewóz osób niepełnosprawnych, z uzależnieniami oraz wiele innych. Ponadto proponujemy zabezpieczenie imprez masowych. Gwarantujemy fachową obsługę, opiekę ratowników oraz konkurencyjne ceny. Więcej na stronie www.