Podobne strony

 • Cięcie laserem

  Firmy wg branży
  Technologia cięcia wodą i cięcia laserem jest w dzisiejszych czasach nowoczesnym i popularnym rozwiązaniem w dziedzinie precyzyjnej obróbki materiałów. Cięcie wodą polega na użyciu strumienia wody(cieczy lub mieszanki cieczy i materiału ściernego o bardzo wysokim ciśnieniu) w celu przecięcia materiału. W przypadku cięcia laserowego czynnik tnący stanowi gorący promień lasera oraz gaz techniczny o dużej czystości. Budexpert Gliwice od lat z powodzeniem stosuje opisane technologie-budexpert.com.pl
 • Cięcie laserem

  Nauka i technika
  Serwis informacyjny poświęcony technologii cięcia: cięcie laserem, cięcie wodą, cięcie mechaniczne (skrawaniem, kuźnicze, plastyczne), cięcie plazmą. Zakres stosowania, przebieg procesów, zalety i wady poszczególnych technologii. Ponadto historia omawianych technik, ciekawostki, najwięksi wynalazcy itp.
 • Obróbka Skrawaniem | Cięcie wodą | CNC

  Inne
  Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości komponentów metodą obróbki skrawaniem ( toczenie , frezowanie, gięcie, itp.) Dodatkowo zajmujemy się Szybkim prototypowaniem ( Rapid prototyping ), Wydrukami 3d. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ofertę obróbki stali jak i obróbki tworzyw. Praca na bardzo nowoczesnym parku maszynowym ( m.in. Waterjet ), pozwala na stworzenie najbardziej wymagających produktów Firma Bakpit istnieje na rynku od 1996r.
 • Majet - cięcie stali

  Firmy wg branży
  Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą obróbką stali. Pracownicy dzięki swoim umiejętnością zrealizują dla Państwa każde zlecenie a dodatkowo służą swoimi radami. Nasza oferta obejmuje zarówno gięcie jak i cięcie stali. Wykonujemy to za pomocą bardzo zróżnicowanych metod m.in. strumieniami wodnymi czy za pomocą specjalistycznych laserów. Wśród naszych usług znajdą Państwo również gięcie krawędziowe stali. Nasze zaplecze maszynowe pozwala nam na skrócenie czasu realizacji zamówienia.
 • Blachy XXL- cięcie, gięcie, spawanie

  Firmy wg branży
  PPSiL Zygmunt Łotoszyński to rzetelna i godna zaufania firma, która oferuje profesjonalne cięcie wodą w bardzo atrakcyjnej cenie. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz wieloma zadowolonymi klientami. Pełna oferta naszych usług dostępna jest zawsze na naszej stronie firmowej lotoszynski.com do której odwiedzenia bardzo gorąco zapraszamy. W pierwszej kolejności polecamy Państwu kompleksowe laserowe spawanie blach, które również oferujemy w bardzo przystępnej cenie. Nasza oferta skierow


:: cięcie wodą - jetsystem.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.jetsystem.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Pod tym adresem poznasz z bliska naszą profesjonalną firmę z Elbląga. Specjalizujemy się w produkcji oraz serwisowaniu i dostarczaniu maszyn do profesjonalnego cięcia wodą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zestawiliśmy kompleksową ofertę, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do sprawdzenia, dlaczego warto zaufać właśnie nam.