Podobne strony

 • SANO FARM

  Ortopedia
  Strona, na której znajdziesz ofertę dotyczącą sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego i medycznego, usług lekarskich, medycyny naturalnej, a także usług rehabilitacyjnych.
 • Internetowy Sklep Medyczny

  Sklepy internetowe
  DREW MEBI – jest to Internetowy Sklep Medyczny i wypożyczalnia sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego jak również ortopedycznego takiego jak: np. koncentratory tlenu, łóżka pielęgnacyjne dla chorych ułatwiające opiekę nad leżącym. W ofercie posiadamy przedmioty do profilaktyki stóp szyny thomsena.
 • Wkładki ortopedyczne - Sklep Centrum Zdrowia Stopy

  Sklepy internetowe
  Sklep internetowy z wkładkami ortopedycznymi dla dorosłych i dzieci. Dostępne również półwkładki i podpiętki oraz wyroby żelowe i silikonowe na różnego rodzaju schorzenia stóp. Bardzo szeroka oferta. Zapraszamy!
 • Wszystko o Haluksach

  Medycyna i zdrowie
  Zmagają się Państwo z problemem, jakim są haluksy? Paluch koślawy dotyczy wielu ludzi i nie jest łatwy do wyleczenia. Przyczyny haluksów są bardzo złożone, ale można je znaleźć na portalu eksperckim i spróbować im zapobiegać, a nie leczyć. Oferuje on również kompleksową wiedzę na tematy takie, jak: leczenie haluksów, powikłań wynikających z nieleczenia haluksów oraz sposobów operowania haluksów w zaawansowanym stadium.
 • lecz hallux

  Sklepy internetowe
  Medyczny sklep internetowy – posiadamy w sprzedaży materace przeciwodleżynowe. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób dużo przebywających w łóżku szpitalnym, ponieważ zapobiegają tworzeniu się odleżyn. Głównie chcemy zaproponować szyny na halluksy, które mają działanie profilaktyczne. Poduszki lędźwiowe z pianki leniwej, to idealne rozwiązanie dla osób, które mnóstwo przebywają na krześle.


:: Produkty na haluxy ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.e-haluksy.pl

Ulica:

Miasto: Bochnia
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W naszej ofercie sklepu internetowego jest także żel Biszolin jest on żelem na bóle haluksów.
Aparat Hallufix daje mnóstwo funkcji w sobie. Ważniejszą z nich to właściwe ustawianie skrzywionego palca, przy zastosowaniu oryginalnego systemu ruchomego aparatu. halluksa – przyczyny tworzenia się Halluków, tzw. paluch duży, to zmiana deformacyjna w okolicy I promienia stopy. Hallufix orteza korekcyjna na halluks.