Podobne strony

 • PTTK

  Maszyny budowlane
  Zachodniopomorski Zespół Gospodarki Turystycznej prowadzi dwa działy branży budowlanej. W pierwszym oferuje maszyny i urządzenia do usuwania betonu za pomocą wody. Tutaj prezentacja możliwości i techniki oraz zdjęcia oferowanych agregatów. Drugi dział to maszyny Lifton do usuwania, rozbijania i skuwania betonu oraz innych materiałów.
 • Walentyński

  Maszyny budowlane
  Firma sprzedaje narzędzia budowlane najwyższej jakości oraz świadczy usługi cięcia i wiercenia w betonie zbrojonym. W ofercie narzędzia Hilti, Bosch, Makita, Metabo.
 • SCANBET

  Usługi ogólnobudowlane
  Zakład bezpyłowego cięcia i wiercenia w betonie, cegle i żelbetonie. Wykonuje także prace ziemne oraz wyburzenia.
 • Rekma Sp. z o.o.

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma prowadzi specjalistyczne prace drogowe i lotniskowe, cięcie i frezowanie nawierzchni betonowych i asfaltowych oraz naprawia dylatacje mostowe, spękania i uszkodzenia nawierzchni lotnisk, dróg, autostrad, tras tramwajowych. Jest ponadto dystrybutorem maszyn i urządzeń Crafco.
 • Techniczne Pogotowie Domowe

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Witryna stworzona w celu świadczenia pomocy ludziom, którym los zesłał awarię instalacji hydraulicznej, elektrycznej, problem z zamkiem drzwiowym lub sprzętem domowym.


:: GEOGROUP geotechnika i budownictwo ::

Nasza ocena:
Adres: http://geogroup.pl

Ulica: Miedziana 5

Miasto: Katowice
Kod: 40-321
NIP: 634-236-59-20

Telefon:
Opis:

GEOGROUP - jesteśmy firmą specjalizującą się w pracach wykonywanych techniką diamentową i technikach iniekcyjnych. Oferujemy cięcie betonu, szlifowanie i frezowanie betonu, wiercenie w betonie, iniekcje cementowe i podstaw pali, monitoring i pomiary inklinometryczne.