Podobne strony

 • Parking lotniskowy Gdańsk

  Motoryzacja i transport
  Nasz parking lotniskowy w Gdańsku posiada wiele miejsc parkingowych. Zapewniamy wam stuprocentowe bezpieczeństwo powierzonych nam samochodów. Staramy się, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z naszych usług. Nasze ceny są konkurencyjnymi cenami. Zapraszamy do poznania naszej oferty i skorzystania z naszych usług.
 • FF Fracht Sp. z o.o.

  Motoryzacja i transport
  FF Fracht sp. z o.o. to renomowana firma z branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Oferujemy transport drogowy, morski, lotniczy, spedycję krajową i międzynarodową, magazynowanie i inne. Główna siedziba naszej firmy znajduje się przy ulicy Białej 1, 07-300 Ostrów Mazowiecka. Skontaktować można się z nami pod numerem telefonu: +48 71 3490 300, fax +48 71 3490 333. Pełny zakres usług Fracht obejmuje kompleksową obsługę logistyczną: spedycję krajową i międzynarodową.
 • Niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych - TOMAR

  Motoryzacja i transport
  Niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych to zazwyczaj jest duży problem dla firm budowlanych. Jeżeli nie posiadają one odpowiednio przygotowanych do tego celu naczep i ciągników oraz odpowiednio wyszkolonej ekipy zmuszone są korzystać z usług firm zewnętrznych. W Białymstoku i województwie podlaskim jedną z lepszych firm oferujących transport niskopodwoziowy, transport maszyn budowlanych jest firma Tomar. Skontaktuj się by poznać szczegóły oferowanych usług.
 • www.markaz.pl naprawa ogumienia Gdynia

  Motoryzacja i transport
  Szukasz profesjonalnego i zawierzonego serwisu samochodowego? Zapoznaj się z naszymi możliwościami! Nasz fachowy i odpowiednio przeszkolony personel zadba o świetność Twoich podróży. Zajmujemy się serwisowaniem, napełnianiem oraz udrażnianiem klimatyzacji. Można też u nas wymienić opony, poddać je wulkanizacji, sprawdzić oraz utrzymać odpowiednie ciśnienie w kołach oraz zakupić nowe felgi oraz alufelgi. Serwisujemy auta osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Naszymi klientami są osoby indywidualne jak i firmy. Aby zapoznać się z naszymi pełnymi możliwościami, zapraszamy na stronę i do kontaktu telefonicznego.
 • www.pomocdrogowaradom.com.pl pomoc drogowa radom

  Motoryzacja i transport
  Oto Auto Servis z Radomia, świadczący doświadczone usługi na najwyższym poziomie! Podczas naszej punktualnej obsługi gwarantujemy zespół przeszkolonych i doświadczonych mechaników motoryzacyjnych, którzy profesjonalnie zajmą się renowacją aut wszystkich marek. Jeśli spotkała Cię stłuczka lub awaria na drodze, nie wahaj się - skontaktuj się z nami. Dotrzemy na miejsce z pomocą najszybciej jak to jest możliwe, zagwarantujemy holowanie i natychmiastową diagnostykę Twojego auta. W naszym warsztacie sprawdzisz też auto przed serwisem, klimatyzację, przeprowadzimy komputerową diagnostykę Twojego auta, naładujemy akumulator, wymienimy rozrząd i pomożemy przy rozruchu.


:: Części Perkins - omexplus.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.omexplus.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza firma od lat trudni się profesjonalną sprzedażą różnorodnych oraz wysokiej jakości części do maszyn budowlanych i rolniczych od największych i najpopularniejszych marek na rynku. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu są stanie idealnie dobrać części i produkty poszukiwane przez klientów. Sprzedajemy tylko i wyłącznie najlepsze na rynku, oryginalne części czy też polecane przez wielu zamienniki.