Podobne strony

 • Centrum Grilla Ełk-grille ogrodowe Weber,Broil king,gazowe

  Sklepy internetowe
  Grille Węglowe,gazowe elektryczne najlepszych firm Weber,Broil King oraz akcesoria do grillowania zapewnia tobie i twoim bliskim wielu nie zapomnianych chwil podczas grillowania.dzięki najlepszym urządzeniom Weber oraz Broil King zostaniesz mistrzem grillowania a Twoi goście oniemieja z jakości przyrzadzonych potraw.
 • Grille Weber

  Dom i wnętrza
  Sklep internetowy Grille-24 to miejsce gdzie mogą Państwo dokonać zakupu wysokiej jakości grilli renomowanej marki Weber. W asortymencie mogą Państwo znaleźć zarówno grille węglowe, elektryczne jak i gazowe. Serdecznie zapraszam do zakupów.
 • Grille betonowe Activa Grill

  Hobby i pasje
  Activa Polska to producent najwyższej jakości grilli - gazowych i węglowych, a także parasoli grzewczych oraz różnego rodzaju akcesoriów grillowych. Jest to firma powszechnie znana z tego, że zapewnia Polakom najwyższej klasy grillowanie. Czyli wszystko jest smaczne, sprawne, a co najważniejsze, bardzo bezpiecznie. Zapraszamy do rzucenia okiem na najnowszy katalog, w którym jest dostępny cały asortyment.
 • Grille i akcesoria weber

  Hobby i pasje
  Zachęcamy do wizyty w sklepie internetowym Top-Grille.pl wszystkie osoby, które są zainteresowane grillami, częściami zamiennymi oraz szeregiem akcesoriów, bez których bardzo ciężko wyobrazić sobie grillowanie. Z racji współpracy z producentem grilli o nazwie Weber, możecie mieć Państwo pewność, iż wszystko będzie bardzo wysokiej jakości. Do tego służymy pomocą w wyborze grilla czy chociażby części zamiennych.
 • Sklep z grillami 4prestige

  Sklepy internetowe
  Sklep online 4prestige proponuje sprzedaż grilli węglowych, gazowych oraz elektrycznych uznanych marek t.j. Broil King, Napoleon i Weber. W naszym sklepie znajdują się również akcesoria grillowe, parasole grzewcze i meble ogrodowe. Proponujemy darmową dostawę dla zamówień o kwocie ponad 300 złotych oraz zwrot produktów do 60 dni od zakupu.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Pierwsza Polska Gazeta o Grillowaniu ::

Nasza ocena:
Adres: grill360.pl

Ulica: Nad Serafą 56

Miasto: Kraków
Kod: 30-864
NIP: 6832087285

Telefon: 668025200Kategorie:

Opis:

Grill360° – na bieżąco z grillowaniem
Wydawnictwo Grill360° to jeden z pierwszych polskich portali wiedzy o grillach i kulturze grillowania. Ideą jego funkcjonowania jest dostarczenie czytelnikom najnowszych, rzetelnych informacji o technologiach zastosowanych w grillach oraz możliwościach, jakie daje ich bezpieczne użytkowanie.


Portal Grill360° stanowi kompendium wiedzy o sztuce grillowania i aktualnościach z nią związanych. Konkretne sposoby pieczenia, omówienie zasad funkcjonowania danego