Podobne strony

 • Najlepsze konto osobiste

  Ekonomia
  Blog o najlepszych kontach osobistych (ROR), czyli kontach rozliczeniowych oferowanych przez wszystkie znaczące banki w Polsce. Rzetelnie opisujemy różne typy kont, w tym: osobistych, oszczędnościowych, młodzieżowych i firmowych. Jeśli szukasz nowego konta bankowego to tutaj znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą w najkorzystniejszym wyborze miejsca przechowywania swoich pieniędzy.
 • Reklama na telebimach - Sklep

  Ekonomia
  Jeśli chcesz pokazać swój produkt lub swoje usługi to koniecznie musisz skorzystać z nowoczesnej w pełni interaktywnej formy reklamy outdoorowej. Reklama na telebimach o powierzchni od 20 m2 to idealna forma reklamy, która trafia do tysięcy odbiorców każdego dnia. Wejdź, wybierz telebimy i zacznij emitować swoją emisję reklamy.
 • netkar.com.pl

  Ekonomia
  Z wielką radością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Net-Kar. Siedziba naszej firmy mieści się w Gdańsku. Zajmujemy się sprzedażą, projektowaniem i montażem ogrodzeń. Nasza firma funkcjonuje od 1992 roku, przez te lata wiele się nauczyliśmy nabywając doświadczenie, dzięki któremu dzisiaj możemy świadczyć najwyższej jakości usługi. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi siatki zgrzewne, siatki plecione, bramy przesuwne, bramy skrzydłowe, balustrady a także słupki parkingowe. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.
 • naprawakonsol.pl

  Ekonomia
  Jeżeli twoja konsola bądź inny sprzęt elektroniczny przestały działać to zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług naszej firmy xGameCenter. Nasza siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej. Na Polskim rynku działamy od 15 lat. Oferujemy także pełną współpracę dla firm potrzebujących kompleksowej obsługi. Działamy w sposób szybki i efektywny. Po otrzymaniu zgłoszenia kontaktujemy się w ciągu 24 godzin. Diagnoza w naszym serwisie zawsze jest bezpłatna. W celu zadania dodatkowych pytań skontaktuj się z nami telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej.
 • MICASH

  Ekonomia
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego MICASH, które mieści się w Wadowicach. Firma zajmuje się obsługą przedsiębiorstw w zakresie księgowości oraz doradztwa podatkowego. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, planów kont, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji podatkowej, rejestru zakupów i sprzedaży VAT, ewidencją środków trwałych, sporządzaniem deklaracji, obsługę kadr i płac, naliczaniem wynagrodzeń i prowadzeniem akt osobowych, rozliczeniami z ZUS, pośrednictwem bankowym i innymi. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Akademia szkolenia trenerów sportu, turystyki i rekreacji ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ast.edu.pl

Ulica: Plac Solidarności 1/3/5/

Miasto: Wrocław
Kod: 53-661
NIP: 8971802290

Telefon:
Opis:

Akademia prowadząca kursy i szkolenia instruktorów i trenerów z różnych dziedzin sportu i rekreacji. Kadra ucząca to doświadczeni ludzie potrafiący w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę. Kazdy z kursantów po pozytywnym zakończeniu szkolenia otrzymuje certyfikat dzięki któremu może podjąć pracę w danym zawodzie na terenie całej Unii Europejskiej. Zadowoleni absolwenci aktywni zawodowo to potwierdzenie naszych kwalifikacji.