Podobne strony

 • TS-TRANSPORT SERVICE sp z o.o.

  Transport
  Firma oferuje usługi transportowe w relacjach międzynarodowych. Posiada w dyspozycji 120 zestawów (ciągnik+naczepa) przystosowanych do wykonywania transportów na terenach całej Europy i Azji.
 • Makro Service s.c.

  Lotnictwo_cywilne
  Oferta obsługi spedycyjnej (drogą morską, lotniczą, kolejową i drogową), zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Pełna obsługa, począwszy od odbioru przesyłki, aż do potwierdzenia odbioru towaru przez kontrahenta zagranicznego, włącznie z odprawą celną. Firma oferuje transport ładunków całopojazdowych, kontenerów, drobnicy, od drzwi do drzwi, przesiedlenia, odprawy celne oraz dystrybucję. Możliwość składania zleceń ze strony www.
 • Telpros

  Osprzęt telekomunikacyjny
  Opracowywanie, rozwój i produkcja sprzętu łączności w następujących dziedzinach: kontenerowe węzły łączności, przełącznice telefoniczne, ochronnikach telekomunikacyjnych, transmisyjnych urządzeń telegrafii analogowej i cyfrowej.
 • Chemobudowa-Kraków S.A.

  Budownictwo wodne
  Firma prowadzi wszelkie roboty budowlane w tym banki, browary, drogi, mosty, oczyszczalnie ścieków, osiedla mieszkaniowe, rekonstrukcje obiektów zabytkowych, zakłady przemysłu chemicznego i papierniczego, śluzy żeglugowe i jazy. Obok wszechstronnej działalności budowlanej zakład produkuje beton towarowy, konstrukcje stalowe, rusztowania systemowe i działalność organizacyjną w zakresie wystaw budownictwa.
 • Arkada

  Konstrukcje metalowe
  Zakład produkuje konstrukcje stalowe typu silosy, słupy nośne hal, elementy statków, zbiorniki okrągłe i kontenery do przewozu materiałów sypkich oraz odpadów.


:: DCT Gdańsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://dctgdansk.pl/


Opis:

Bałtycki terminal kontenerowy DCT Gdańsk to największy w Polsce terminal morski, który obsługuje krajowy eksport, import oraz tranzyt. Na powierzchni ponad 44 hektarów i za pomocą 23 suwnic przeładowuje rocznie ponad 1100000 kontenerów. Terminal DCT Gdańsk obsługuje transport morski w obrębie morza bałtyckiego oraz z Azji.