Podobne strony

 • Instytut Fizyki UŚ

  Fizyka
  Przedstawienie kierownictwa i struktury Instytutu, informacje o przebiegu studiów na kierunkach Fizyka i Geofizyka, ponadto publikacje, konferencje, badania realizowane przez poszczególne zakłady i cały Instytut (badania eksperymentalne własności fizycznych nadprzewodników wysokotemperaturowych, materiałów ferroelektrycznych i magnetycznych, cieczy, ciekłych kryształów i szkieł molekularnych oraz badania reakcji jądrowych i struktury jąder), udział pracowników w krajowych i międzynarodowych organizacjach i stowarzyszeniach naukowych i technicznych .
 • Mc Datcom

  Części i podzespoły elektroniczne
  Specjalizacja w projektowaniu układów i obwodów elektronicznych oraz konstruowaniu i oprogramowaniu sterowników na bazie mikrokontrolerów. Główną dziedziną firmy jest konstruowanie układów do urządzeń medycznych oraz do oświetleń awaryjnych.
 • Medica

  Targi medyczne
  Elektroniczne urządzenia medyczne, sprzęt laboratoryjny, dializa, diagnostyka, intensywna opieka medyczna, metody diagnostyczne itp.
 • Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Oddział Warszawski

  Choroby alergiczne
  Ze strony tej dowiemy o składzie władz Oddziału, o rodzajach i skutkach alergii, o lekarzach i placówkach zajmujących się tymi schorzeniami, a także o terapiach i o firmach farmaceutycznych związanych z alergią.
 • medbook.com.pl Ksiegarnia medyczna - Medical&Health Book Store

  Medycyna
  Wirtualna księgarnia medyczna - nowości, bestsellery, literatura dla pacjentów.


:: HaloDoktorze.pl ::

Nasza ocena:
Adres: www.halodoktorze.pl

Ulica: Międzyparkowa 4a

Miasto: Warszawa
Kod: 00-208
NIP: 9512362610

Telefon: 48 22 465 95 12
Opis:

HaloDoktorze.pl oferuje możliwość zarejestrowania się online i dostęp do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski. Serwis pozwala na odnalezienie specjalisty w swojej okolicy i umówienie wizyty w dogodnym terminie kilkoma kliknięciami.