Podobne strony

 • Water.pl

  Baseny
  Na stronie firmy Water.pl zamieszczono bogatą ofertę przedsiębiorstwa: filtry i wkłady do uzdatniania wody, przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków SOTRALENTZ i bioaktywatory, baseny kąpielowe, chemia basenowa, sól pastylkowana, wkłady do filtrów, lampy UV, oczka wodne i przykrycia basenowe oraz zbiorniki na olej opałowy i kontenery na ciecze.
 • Powiat Zawierciański

  Urzędy powiatowe
  Na stronie można znaleźć informacje dotyczące władz powiatowych, charakterystyki każdej z gmin wchodzących w jego skład (także oferty skierowane do przyszłych inwestorów) oraz trochę danych statystycznych.
 • Zakład usługowo-handlowy Piotr Pogan

  Gabinety odnowy biologicznej
  Zakład oferuje usługi w zakresie: masażu klasycznego i leczniczego, sprzedaży produktów skórzano-gorczycowych oraz dystrybucji kosmetyków z wyciągami homeopatycznymi. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o oferowanych usługach.
 • Galeria Fotek Krótkofalowców

  Krótkofalarstwo
  Strona w całości poświęcona fotkom krótkofalowców. Można tu znaleźć zdjęcia archiwalne, grupowe, różne i SP8RJ-SP9RJ.
 • Lek. med. Bożena Orzechowska

  Choroby alergiczne
  Na stronie informacje o specjalistycznym gabinecie lek. med. Bożeny Orzechowskiej, który świadczy usługi w zakresie pediatrii, pulmunologii, i alergologii. W witrynie zamieszczono także odnośniki do ciekawych stron na temat alergii i medycyny.


:: Mycie okien na wysokości wodą zdemineralizowaną Śląsk ::

Nasza ocena:
Adres: www.cleanbet.pl

Ulica: Okólna 111

Miasto: Częstochowa
Kod: 42-200
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Cleanbet świadczy usługi z zakresu mycie okien na wysokościach wodą demineralizowaną oraz czyszczenia wysokociśnieniowego. Dokonujemy również impregnacji agregatem hydrodynamicznym:kostki brukowej, elewacji, ogrodzeń. Nasze usługi świadczymy na terenie województw: Śląsk, Małopolska, Świętokrzyskie,Opolskie,Łódzkie,Dolnośląskie.