Podobne strony

 • Fic meble

  Dystrybutorzy
  Sprzedaż mebli pokojowych standardowych jak również wykonywanych na indywidualne zamówienie. Sprzedaż akcesoriów meblowych.
 • Wirbud

  Producenci
  Realizacja nietypowych mebli we wszystkich technologiach - drewniane, fornirowane, laminowane, melaminowane, mieszane. Firma oferuje również sprzedaż drzwi i stolarki okiennej.
 • Wydawnictwo Cracovia

  Prasa budowlana
  Firma reklamą i obsługą internetową firm branży budowlanej. Podstawą działalności jej jest wydawanie katalogów branżowych dystrybuowanych na targach i wystawach. W serwisie prezentacja wydawnictwa oraz kalendarza imprez targowych i usług internetowych oraz ogólnych danych o firmie.
 • DOM s.c.

  Producenci
  Wizytówka przedsiębiorstwa wielobranżowego zajmującego się produkcją mebli na zamówienie.
 • NORBERCIAK

  Meble - handel i produkcja
  W ofercie firmy znajdziesz: meble na zamówienie, eurokuchnie, schody, konstrukcje i stopnie, wystrój wnętrz z użyciem metalu i szkła, barierki ze stali szlachetnej i lakierowanie, nietypowe konstrukcje stalowe, projektowanie wnętrz, usługi stolarskie.


:: MZ Meble - Chorzów ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.mz-meble.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Produkujemy meble pozwalające spełnić marzenia aranżacyjne i wzmocnić wizerunek przestrzeni. Jesteśmy w stanie wykonać nowoczesne lub klasyczne meble biurowe, projektujemy meble łazienkowe, kuchenne, do pokoju dziecięcego i salonu. Sugerujemy dodatkowo zabudowy, szafy, garderoby. Na stronie pokazujemy przykłady dotychczasowych realizacji, co pozwoli Państwu nabrać zaufania do naszych umiejętności.