Podobne strony

 • Euronova

  Dystrybutorzy
  Firma zajmuje się sprzedażą mebli biurowych i gabinetowych. Jest dystrybutorem włoskiej fabryki mebli OFFICE & CO SRL, jak również fabryki stołów i krzeseł EFFEZETA GROUP SRL.
 • Asimpex

  Meble biurowe
  Systemy standardowych mebli biurowych, zestawy mebli gabinetowych, meble hotelowe przygotowane według indywidualnych projektów.
 • Calla S.C.

  Ogrodnictwo
  Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie wystroju szatą roślinną otoczenia obiektów architektonicznych, biur, banków, budynków użyteczności publicznej oraz prywatnych posesji. Ponadto działalność firmy obejmuje projektowanie i wykonanie kompozycji z roślin żywych i sztucznych oraz na życzenie klienta ich pielęgnację.
 • Idealne Wnętrze

  Aranżacja wnętrz
  Projektowanie i wykonawstwo jednostkowych mebli stylowych i stylizowanych na indywidualne zamówienie klienta oraz kompleksowa aranżacja wnętrz.
 • Balma - meble biurowe

  Meble biurowe
  Strona autoryzowanego przedstawiciela handlowego Fabryki Mebli Balma S.A. W ofercie znajdziesz meble biurowe, gabinetowe, pracownicze, szafy, lady recepcyjne, fotele itp. Na stronie zilustrowana zdjęciami oferta.


:: Meble do biura Katowice - nonameoffice.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://nonameoffice.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma oferująca kompleksowe wyposażenie i aranżację wnętrz dla firm zaprasza do współpracy. Meble od renomowanych producentów, które zachwycają nowoczesnym designem, funkcjonalnością i dbałością o wykończenie. Aranżacje – od projektu do pełnej realizacji. Meble do biura, recepcji, gabinetu, sal konferencyjnych, audytorium oraz restauracji i hoteli.