Podobne strony

 • Obcasy.pl

  Serwisy informacyjne
  Serwis dla kobiet - artykuły o modzie, urodzie, zdrowiu. Również forum dyskusyjne.
 • Epolka

  Serwisy informacyjne
  Serwis dla kobiet ceniących piękno, zdrowie, rodzinność oraz tych, dla których ważna jest atrakcyjność, fryzura, makijaż, uroda, moda.
 • Portal modowo - lifestylowy dla kobiet

  Rozrywka
  Portal przeznaczona dla kobiet w każdym wieku. Dzięki nam dowiesz się co w modzie piszczy, jakie są obecne trendy, poznasz nowinki dotyczące urody. Na Balali poruszamy tematy damsko-męskie. Rozmawiamy o seksie i miłości.
 • Versus Log

  Hobby i pasje
  Versus Log - zalogowany w sieci. Blog lifestyle’owy i opiniotwórczy. Piszę o tym co się wokół mnie dzieje w świecie rzeczywistym i wirtualnym. Blog o kulturze, literaturze, mediach, lifestyle’u. Wstęp tylko dla ludzi myślących, lubiących kwestionować rzeczywistość. Znajdziesz tu artykuły i opinie, felietony, recenzje gier, książek i filmów, i wiele innych. Zapraszam na http://versuslog.pl
 • Lifestyle Blog Słowik

  Media i społeczeństwo
  Blog poświęcony jest szeroko rozumianej tematyce lifestyle. Podstawowe kategorie w blogu to kultura, internet, styl życia, jedzenie i napoje, sport. Znaleźć tu można wpisy dotyczące takich tematów jak nowe media, zdrowe odżywianie (weganizm i wegetarianizm), muzyka oraz sportowy tryb życia (z przymrużeniem oka).


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Lova serwis dla modnych kobiet ::

Nasza ocena:
Adres: http://lova.pl


Opis:

Lova to serwis, który warto odwiedzić szukając inspiracji z wielu dziedzin życia. Dowiesz się u nas wiele o pielęgnacji i urodzie, ale również o zdrowym odżywianiu i motywacji w codziennych działaniach. Pomożemy wybrać Ci prezent dla ukochanego i doradzimy jaką czapkę powinnaś wybrać do swojego kształtu twarzy. Poznasz techniki rozładowywania stresu i pomysły na ładną i modną aranżację mieszkania.