Podobne strony

 • Władysław Staroszczyk - przewozy autokarowe

  Przewozy autokarowe
  Wynajem autokarów dla zorganizowanych grup. Krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe.
 • Biuro Podróży TEMPO

  Biura podróży
  Podzielnego: wynajem autokarów i mikrobusów, organizacja pielgrzymek oraz wycieczek krajowych i zagranicznych, sprzedaż biletów autokarowych do krajów europejskich, ubezpieczenia. Biuro Podróży TEMPO (Olesno woj. Opolskie) oferuje: usługi przewozowe, przewóz osób, wynajem autokarów, wynajem autobusów i busów. Biuro podróży organizuje także liczne pielgrzymki i wycieczki krajowe i zagraniczne. Posiada własne autokary, autobusy i busy.
 • NEOBUS

  Autobusy
  Ekspresowe połączenia busowe i autokarowe na trasie Warszawa-Rzeszów-Krosno-Sanok. Dojazd w okolice Iwonicza Zdroju, Rymanowej Zdroju, Brzozowa, Ustrzyk Dolnych.
 • Wasław Auto Wypożyczalnia

  Wypożyczalnie samochodów
  Wynajmujemy samochody dostawcze i osobowe od 1992 roku. Gwarantujemy solidną, profesjonalną obsługę oraz solidne samochody: Mercedesy Sprintery i Vito - nowe modele w tym 9-cio osobowe, Skody Octavie oraz Audi. Świadczymy usługi pomocą drogową Mercedes Atego 823 oraz wykonujemy naprawy pojazdów - specjalizacja Mercedes Sprinter CDI.
 • Rittner

  Transport
  Komfortowy przewóz osób, busy i limuzyny Mercedes z kierowcą. Firma mieści się w Warszawie. Doświadczeni, znający język angielski kierowcy. Transport Vip, obsługa delegacji.


:: Ankar - przewóz osób Białystok ::

Nasza ocena:
Adres: http://przewozymodlinbelgia.pl

Ulica: Gołębia

Miasto: Białystok
Kod: 16-001
NIP:

Telefon:
Opis:

Busem 9 osobowym do Belgii, Niemiec i Holandii. Posiadamy ogromne doświadczenie w świadczeniu usług przewozu osób oraz kadrę znakomitych kierowców, nie wspominając już o nowoczesnych znakomicie wyposażonych samochodach. Organizujemy również transport Białystok Okęcie oraz Modlin oraz oferujemy wynajem busów wraz z kierowcą. Zachęcamy do lektury naszej strony internetowej oraz do kontaktu.