Podobne strony

 • EKOMECH

  Konstrukcje metalowe
  Firma buduje oczyszczalnie ścieków, konstrukcje stalowe i pojemniki różnych gabarytów na odpady oraz odzież roboczą. Na stronie komplet informacji o cenach i asortymencie tak kontenerów jak i ubrań. Także oferta usług i możliwości technicznych zakładów składowych spółki.
 • AMIPOL kontenery morskie

  Inne
  Proponujemy Państwu przedsiębiorstwo Amipol z siedzibą w miejscowości Łysiec. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie kontenerów nowych i używanych. Posiadamy kontenery biurowe, sanitarne, socjalne i morskie. Wyprzedajemy magazyny budowlane, baraki, melaniny. Nasze kontenery są niedrogie, wygodne do wykorzystywania i przewożenia. Jesteśmy liderem w branży na Śląsku. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapewniamy punktualną realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. W celu zdobycia bliższych wiadomości zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.
 • Kontenery na gruz

  Firmy wg branży
  Kontenery prosto od producenta? Tylko z EKOMBUD, gdzie powstają kontenery budowlane, kontenery hakowe, kontenery na gruz, kontenery na odpady, kontenery na śmieci, kontenery na złom, kontenery otwarte, kontenery rolkowe, kontenery stalowe do gromadzenia i wywozu odpadów oraz inne z najwyższej jakości tworzyw!


:: Boxplay - kontenery budowlane ::

Nasza ocena:
Adres: http://boxplay.pl

Ulica: Zdwórz 10/2

Miasto: Łąck
Kod: 09-520
NIP: 971-040-36-34

Telefon: 024 384-11-84
Opis:

Firma zajmuje się tworzeniem na zlecenie firm kontenerów przeznaczonych dla przemysłu jak firm handlowych. W swojej ofercie Boxplay posiada m.in. kontenery gastronomiczne, handlowe, magazynowe, eventowe czy też socjalne.