Podobne strony

 • Rottweiler Hodowla Darel

  Rottweiler
  Wiodąca hodowla rottweilera w Polsce. Na stronie: pełna prezentacja psów łącznie z rodowodami, różne informacje dla zainteresowanych, i inne.
 • ..::Jag-Sza Hodowla Dogów Niemieckich::..

  Dog
  Strona internetowa hodowli Jag-Sza, specjalizującej się w dogach niemieckich, żółtych, pręgowanych, czarnych i arlekinach. Tutaj mogą państwo znaleźć informacje na temat jej championów oraz możliwościach zakupu szczeniaków, kojarzenia par. Strona zawiera także zdjęcia championów.
 • Mastif angielski - reproduktor

  Mastif
  Jest to strona przedstawiająca championa międzynarodowego, reproduktora rasy mastif angielski. Na stronie można poznać wygląd psa, zapoznać się z informacjami na temat jego pochodzenia i osiągnięć, a także obejrzeć jego fotografie.
 • Modus Vivendi kennel

  Sznaucer
  Witryna poświęcona hodowli sznaucerów olbrzymich, na stronach której znajdziesz zdjęcia szczeniaków i zdjęcia z wystaw, informacje o zdobytych tytułach oraz o reproduktorze.
 • Hodowla psów rasowych - Alfa Matrix FCI

  Hodowla
  Hodowla psów rasy Labrador Retriever, Golden Retriever i Dog Niemiecki.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta » Psy » Rasy » Akita Inu

:: Akita u Izis ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.akita.pl

Kategorie:

Opis:

Strona poświęcona jest akita-inu (rasie japońskiego szpica). Zawiera m.in.: informacje o standardzie rasy, jej historii, hodowlach w Polsce, psychicznych i fizycznych predyspozycjach, chorobach, a także linki na inne strony, regulamin Związku Kynologicznego, przepisy prawne i weterynaryjne, i inne.