Podobne strony

 • Pośrednik nieruchomości szczecin

  Firmy wg branży
  Jupiter As Nieruchomości to biuro zajmujące się obrotem nieruchomościami od 1997 roku. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy sprzedaży lub zakupie mieszkania, domu, gruntu lub lokalu użytkowego. W naszej ofercie znajdują się także oferty nieruchomości na wyjem. Jesteśmy w stanie poprowadzić Państwa przez cały proces transakcji od momentu zainicjowania do sfinalizowania i odbioru kluczy do idealnego lokum.
 • Portal nieruchomości

  Firmy wg branży
  Biuro Nieruchomości MULTI zajmuje się doświadczonym pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie mieszkań w Szczecinie a także najbliższych okolicach tego miasta. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt ogłoszeń zawierających możności sprzedaży oraz zakupu mieszkań. Jesteśmy doświadczonymi negocjatorami, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani o tym, iż nasze usługi zakończymy z trafną pieczołowitością i będą Państwo zaspokojeni z zakupionego bądź też wynajętego mieszkania. Nasza propozycja to mieszkania jedno i dwupokojowe, a też większe, które dostępne są od zaraz. Osoby zaciekawione nabytkiem lub wynajmem mieszkania zapraszamy pod adres www.
 • PATRIA Mieszkania szczecin

  Ekonomia
  W Szczecinieznajduje się Dom Finansowy Patria, który od 1992 roku poleca usługi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zakres naszej działalności obejmuje pośrednictwo w transakcjach wynajmu i sprzedaży mieszkań, domów, obiektów i lokali użytkowych, a ponadto gruntów pod zabudowę. Naszym zadaniem jest dopełnienie wszystkich formalności związanych z planową transakcją przy zachowaniu jak najwyższych standardów etycznych.


:: POMERANIA biuro nieruchomości szczecin ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pomerania.szczecin.pl

Ulica: Kaszubska 17/U1

Miasto: Szczecin
Kod: 70-402
NIP: 8511873673

Telefon: 91 489 42 42
Opis:

Jeżeli poszukują Państwo solidnego biura nieruchomości w Szczecinie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Pomerania. Nasza oferta obejmuje sprzedaż i wynajem domów mieszkalnych, mieszkań oraz lokali użytkowych. Proponujemy też działki i hale o różnym przeznaczeniu. Każdego dnia pojawiają się u nas nowe oferty nie tylko z samego Szczecina, ale również z województwa zachodniopomorskiego i pasa nadmorskiego. Dodatkowo prowadzimy współpracę z pośrednikami z innych regionów naszego kraju. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.