Podobne strony

 • Macart

  Inne
  Strona firmy oferującej takie rozwiązania jak system zarządzania obiegiem dokumentów i informacji w przedsiębiorstwie oraz ułatwiające współpracę z kontrahentami. Ponadto firma oferuje sklepy internetowe i biura obsługi klienta.
 • Newitech Sp. z o.o.

  Dla przedsiębiorstw
  Firma zajmuje się tworzeniem aplikacji odpowiedzialnych za elektroniczny obieg dokumentów w firmie. Tworzy również oprogramowanie bazodanowe, OCR, ICR oraz serwisy WWW, a także prowadzi sprzedaż skanerów, serwerów i nośników danych. Szczegóły - na stronie.
 • Logotec Enterprise SA

  Obsługa firmy
  Serwis internetowy firmy Logotec Enterprise SA specjalizującej się, w ramach Logotec Engineering Group, w sprzedaży i wdrażaniu systemów Zarządzania Relacjami z Klientami (Logotec CRM9000) oraz Zarządzania Dokumentami i Przepływem Informacji (Logotec DDM9000).
 • workflow

  Komputery i internet
  AutoID Polska S.A. jest autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania ELO Office na terenie Polski. Narzędzie jakim jest ELO Office doskonale nadaje się dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Umożliwia bowiem łatwe i bezpieczne prowadzenie systemu archiwizacji danych. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i pieniądze, które wydaje się na drukowanie i katalogowanie tysięcy firmowych dokumentów. Obsługa ELO Office umożliwia szybkie i łatwe odnalezienie interesującego nas dokumentu.
 • Elektroniczny obieg dokumentów

  Ekonomia
  Postaw na nowoczesne wsparcie dla Twojego biznesu ze strony firmy IT, specjalizującej się w optymalizacji procesów biznesowych. Zapewnimy Ci dostęp do elektronicznego systemu obiegu dokumentów oraz zagwarantujemy wysokiej jakości usługi w zakresie ich archiwizacji. Tworzymy rozwiązania szyte na miarę, co zapewni optymalną i intuicyjną obsługę, która zwiększy efektywność współpracy między poszczególnymi działami oraz dostęp do informacji.


:: System Obiegu Faktur kosztowych i dokumentów tomDMS ::

Nasza ocena:
Adres: www.tomdms.pl

Ulica:

Miasto:
Kod: 01-106
NIP: 5782976225

Telefon:
Opis:

Obieg faktur kosztowych to podstawowy moduł systemu tomDMS. Pozwala na szybką i prostą akceptację dokumentów kosztowych, zcentralizowanie dokumentów oraz szybki do nich dostęp.

Program do Obiegu Faktur tomDMS można zintegrować z dowolnym systemem księgowym co zautomatyzuje księgowanie dokumentów i przyczyni się do zmniejszenia kosztów pracy.