Podobne strony

 • Prawo Medyczne

  Stomatologia
  Rozporządzenie Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 25 marca 1999 w sprawie specjalizacji lekarzy i lekarzy stomatologów.
 • Reforma Samorządowa Rzeczypospolitej

  Informacje o reformach
  Strona o Reformie Samorządowej Rzeczypospolitej, na której znajdziesz ustawy, projekty ustaw oraz mapy kompetencyjne.
 • Prawo Medyczne

  Specjalistyczne
  Na stronach serwisu można znaleźć ważniejsze dokumenty (ustawy i rozporządzenia) dotyczące ochrony zdrowia i praktyki lekarskiej.
 • Internetowy Magazyn Brydżowy "Bridge Forum"

  Brydż
  Witryna związana z brydżem. Strona zawiera informacje na temat systemów licytacyjnych, kart konwencyjnych oraz konwencji. Ponadto kącik brydżysty i humor brydżowy.
 • Prawniczy Serwis Informacyjny e-prawnik.pl

  Serwisy prawnicze
  Serwis prawniczy adresowany do szerokiego grona odbiorców nie zajmujących się prawem zawodowo. Jego głównym założeniem jest przybliżanie wiedzy prawniczej w jak najbardziesz czytelny sposób - głównie poprzez bezpośrednie porady prawne. Poza poradami znajdziesz tu ponadto wzory pism i umów (w tym nowych dokumentów), cennik opłat sądowych, skarbowych i notarialnych oraz słownik pojęć prawniczych. Znalezienie interesującego zagadnienia ułatwia wewnętrzna wyszukiwarka. Poza tym na stronie swoje usługi oferują prawnicy, można też wziąć udział w grupie dyskusyjnej.


:: Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy ::

Opis:

Informacje o schronisku do którego rocznie przybywa blisko 3500 zwierząt, prezentacja pracowników, humor, różne akty prawne dotyczące relacji między ludźmi i zwierzętami, i wiele innych ciekawych informacji.