Podobne strony

 • Melilot Sp. z o.o. - Chirurgia Plastyczna

  Chirurgia plastyczna
  Propozycja nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Lecznica jest specjalistycznym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zatrudniającym specjalistów chirurgii plastycznej i dermatologii. Specjalizuje się w chirurgii estetycznej i kosmetologii lekarskiej w pełnym zakresie współczesnych możliwości, jakie te dziedziny medycyny oferują (nos, uszy, powieki, piersi, blizny, włosy - mikroprzeszczepy, odsysanie tłuszczu - lipoplastyka); informacje o operacjach i samej lecznicy. Zakład pomaga zorganizować pobyt w okresie leczenia.
 • Dieta Info

  Otyłość
  Strona nie tylko o diecie - stworzona przez lekarza dla pacjentów. Nowości, ciekawostki medyczne, sposoby masażu i relaksacji.
 • Polskie sanatoria

  Serwisy informacyjne
  Na stronie możesz znaleźć interesujące wiadomości o polskich sanatoriach według: położenia na mapie, spisu alfabetycznego uzdrowisk, profilu leczenia w sanatorium oraz innej, dodatkowej oferty. Strona w języku polskim, niemieckim, angielskim i francuskim.
 • Uzdrowisko Busko - Zdrój

  Sanatoria i uzdrowiska
  Uzdrowisko Busko-Zdrój oferuje leczenie uzdrowiskowe, szpitalne, sanatoryjne, ambulatoryjne, na skierowania i bezpłatne. Istnieje możliwość konsultacji specjalistycznych, badań analitycznych i diagnostycznych. Ośrodek zapewnia całodobową opiekę medyczną wysoko wykwalifikowanej kadry lekarskiej i pielę- gniarskiej.
 • Sanatorium Ruch

  Sanatoria i uzdrowiska
  Sanatorium Ruch świadczy usługi o charakterze sanatoryjnym i rehabilitacyjnym osobom ze schorzeniami: narządu ruchu, układu krążenia, dróg oddechowych, przemiany materii (cukrzyca) i geriatrycznymi. Ośrodek prowadzi rehabilitacje osób po leryngektomii oraz osób niewidomych i słabowidzących i jest jednym z pięciu w Polsce, w których można skorzystać z Kriosauny.


:: NewfaceBeauty ::

Nasza ocena:
Adres: newfacebeauty.pl/

Ulica: ul. Nowogrodzka 31

Miasto: Warszawa
Kod: 00-511
NIP: 7010482895

Telefon: 221021945
Opis:

Urządzenia wielofunkcyjne pozwalają na znaczne oszczędności. Są to nowoczesne maszyny, które zastępują wiele urządzeń przeznaczonych do różnorodnych zabiegów, dzięki czemu pozwalają oszczędzić nie tylko pieniądze, ale także miejsce w gabinecie. Umożliwiają wzbogacenie oferty o wiele propozycji zabiegów, zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. W zależności od modelu dostępne są różnorodne opcje. W naszej ofercie znajduje się wiele kombajnów kosmetycznych o różnym zastosowaniu.