Podobne strony

 • Postdata S.A.

  Dla przedsiębiorstw
  Firma oferuje oprogramowanie wspierającej rozwój informatyki w placówkach pocztowych. Dodatkowo w ofercie znajdują się usługi związane z instalacją sieci logicznych i energetycznych dostawy sprzętu komputerowego i urządzeń specjalistycznych, testowanie sprzętu komputerowego oraz szkolenia. Szczegółowe informacje o produktach i usługach, a także zbiór tapet systemowych z logiem firmy oraz klub użytkowników systemu "Poczta Gdańsk" na tej stronie.
 • ZEP-TECH Sp. z o.o.

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Spółka prowadzi obok statutowej także działalnośc usługową w zakresie instalacji elektrycznych i montażu oraz działalność produkcyjną osprzętu elektrycznego i pomiarowego.
 • STOEN

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Zakład energetyczny sprzedaje energię oraz osprzęt oświetleniowy i elektryczny a także świadczy usługi projektowe i montażowe. Na stronie: aktualności, informacje o przetargach, prezentacja firmy i propagowanie oszczędzania energii.
 • Zakład Budownictwa Telekomunikacyjnego

  Telekomunikacja
  Firma działa w branży budownictwa telekomunikacyjnego, wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne. Podstawową dyscypliną jej działalności jest budowa i projektowanie sieci telekomunikacyjnych. Pełna oferta i szczegółowe informacje o firmie są zawarte na stronie.
 • Jumarpol

  Prace ziemne, betonowe
  Firma oferuje techniki bezwykopowe: przewierty sterowane, przeciski, przepusty, mikrotuneling pod rzekami, drogami i innymi budowlami inżynierskimi. Więcej szczegółów - na stronie.


:: Eko Instal Częstochowa - przewierty sterowane horyzontalne ::

Nasza ocena:
Adres: www.przewierty-sterowane.net

Ulica: Mościckiego 7/41

Miasto: Częstochowa
Kod: 42-200
NIP: 5732840795

Telefon:
Opis:

Zajmujemy się technologiami wykonania przewiertów sterowanych w technologiach bezwykopowych. Wykonujemy przewierty pod wszelkimi przeszkodami terenowymi. Jesteśmy firmą z miasta Częstochowa, ale działamy na terenie całej Polski. Projektujemy, doradzamy, modernizujemy również sieci energetyczne, gazowe, kanalizacyjne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Uczestniczyliśmy w dużych projektach takich jak budowa Elektrowni Kozienice i wiele innych.