Podobne strony

 • Kuncar

  Półprodukty
  Producent akcesoriów meblowych: uchwyty meblowe z fakturą drewnopodobną i gładkie, uchwyty metalizowane oraz pokryte folią drewnopodobną, uchwyty listwowe do mebli tapicerowanych, stopki meblowe i kołki rozporowe.
 • Strona firmy Agas

  Materiały wykończeniowe
  Strona producenta akcesoriów metalowych takich jak: okucia do drzwi czy uchwyty meblowe. Znajdziesz tu zdjęcia oferowanych produktów.
 • DAC-TER - Akcesoria meblowe

  Półprodukty
  Akcesoria i okucia meblowe, dodatki i wykończenia meblowe, akcesoria firm meblarskich z Polski i Europy. Ponad 5500 produktów, sprzedaż hurtowa i detaliczna. Foto oferta, informacje o firmie, mapka lokalizacyjna i dane teleadresowe - na stronie.
 • BOMA

  Producenci
  Firma produkuje meble kuchenne i pokojowe. Aby zapoznać się z jej ofertą, która obejmuje między innymi okapy, akcesoria meblowe, fronty i uchwyty meblowe zajrzyj na stronę.
 • SOLpio - akcesoria meblowe

  Półprodukty
  Firma opiera swoją działalność na handlu akcesoriami meblowymi takimi jak: uchwyty, listwy, kosze, cargo, zawiasy, ociekarki, prowadnice, obrzeża, nogi i nóżki, akcesoria tapicerskie. Znajdziesz tu informacje o firmie oraz foto ofertę.


:: ReGAŁKA uchwyty do mebli kuchennych ::

Nasza ocena:
Adres: http://regalka.pl

Ulica: Obrzeżna 1a/204

Miasto: Warszawa
Kod: 02-691
NIP:

Telefon: 601685261Kategorie:

Opis:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję Regałka z Warszawy. Naszą misją jest przede wszystkim dostarczanie pięknych oraz funkcjonalnych przedmiotów do Państwa mieszkań. W naszym asortymencie znajdują się między innymi porcelanowe, ręcznie malowane gałki i uchwyty do mebli. Proponujemy różnorodność wzorów i kolorów. Zapewniamy, że oferujemy produkty najwyższej jakości. Na naszej stronie internetowej mieści się natomiast wiele inspirujących pomysłów na aranżację wnętrz, gorąco zachęcamy do jej odwiedzenia.