Podobne strony

 • Ford City Car Sp. z o.o.

  Ford
  Ford - City Car, autoryzowany dealer Forda - sprzedaż samochodów, serwis, komis, części, wynajem.
 • Stacja kontroli pojazdów RZM

  Naprawa i diagnostyka
  Witryna przedstawiająca szczegółowy cennik usług świadczonych przez stację kontroli pojazdów RZM.
 • Przewozy autokarowe "Uchański"

  Przewozy autokarowe
  Firma zajmuje się przewozami autokarowymi na terenie kraju oraz zagranicy. Wśród jej klientów znajdują się m.in. liczne zespoły taneczne. Ponadto zajmuje się też: wymianą oleju, złomowaniem pojazdów, pomocą drogową i mechaniką pojazdową. Na stronie informacje o ofercie oraz artykuły i zdjęcia z rajdów samochodowych będących hobby właścicieli firmy.
 • Naprawa Chłodnic

  Naprawa i diagnostyka
  Kompleksowa naprawa oraz sprzedaż: - chłodnic wody, chłodnic oleju, rdzeni, - nagrzewnic, parowników oraz skraplaczy, - intercoolerów, - retarderów oraz intarderów. Wymiana rdzeni w chłodnicach. Dorabiane nowych chłodnic. Spawanie aluminium i plastików. Serwis układów klimatyzacji: - naprawa oraz napełnianie czynnikiem chłodzącym, - usuwanie nieszczelności, naprawa węży, odgrzybianie układów.
 • FULMARK SERVICE Arkadiusz Kęsik

  Klimatyzacja
  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.


:: EuroAuto Serwis samochodowy Zielona Góra ::

Nasza ocena:
Adres: http://euroauto.zgora.pl

Ulica: Ul. Moniuszki 3

Miasto:
Kod: 65-409
NIP: 9291867322

Telefon: 534444440
Opis:

Specjalizacja serwisu to : wymiana oleju oraz filtrow, nabijanie klimatyzacji, wulkanizacja, wymiana opon, diagnostyka komputerowa. Serwis znajduje się w miejscowości Zielona Góra przy ul. Moniuszki 3. Na miejscu w sklepie stacjonarnym mamy akumulatory, filtry, oleje silnikowe.