Podobne strony

 • ul. Poprzeczna 44

  Firmy wg branży
  Drukarnia AAPrint działa na terenie Śląska. Od samego początku swojej działalności, a więc już od chwili 1990 roku, stawia na niezwykle wysokie standardy obsługi klientów, starając się tym samym spełnić oczekiwania nawet tych w najwyższym stopniu wymagających. Elastyczne ceny i indywidualne podejście do każdego zlecenia dopisują stu procentowej satysfakcji z produktu końcowego. Zainwestowano z nowoczesny park maszynowy oraz innowacyjną organizację struktury firmy. Dzięki temu udało się firmie zdobyć bardzo silną pozycję na rynku. Profesjonalna poligrafia jest tym samym zaledwie na wyciągnięcie ręki. Więcej wiadomości można odkryć na stronie internetowej:
 • FIRMA POLIGRAFICZNA AA PRINT S.C. drukarnie śląsk

  Firmy wg branży
  Drukarnia AA Print posiada swoją siedzibę w Mikołowie. Zajmuje się profesjonalnym drukowaniem kalendarzy, zaproszeń, książek oraz wielu innych elementów papierowych. Tylko tutaj wydrukujesz, profesjonalnie skleisz oraz złożysz zaproszenia na swój ślub albo inne druki okolicznościowe. Firma zaprasza do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i agencje reklamowe. Gwarantuje fachowe i estetyczne zrealizowanie każdego zamówienia przesłanego drogą elektroniczną. Jedynie AA Print wykona w krótkim czasie oraz niskiej cenie każdą wizję klienta. Dla stałych zleceniodawców proponuje system atrakcyjnych zniżek. Żeby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na witrynę internetową.
 • www.zokart.pl

  Firmy wg branży
  Koszulki nadrukiem logo lub ze sloganem kampanii, torby, które wyróżnią Was z tłumu twórczym wzorem lub ulubionym cytatem, profesjonalna identyfikacja wizualna odzieży pracowniczej na zlecenie firm to oferta firmy z Chorzowa ZoKart Nadruki. Jesteśmy producentem oznakowań odzieży, korzystając z wielu technologii tj. sitodruk, flex/flock, haft, DTG/cyfrowy, sublimacja. Cały czas się doskonalimy i rozwijamy, realizując ofertę całościowo. Ponieważ funkcjonujemy na terenie Chorzowa, zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane drukiem reklamowym również z Katowic oraz miast ościennych.
 • drukarnia cyfrowa w katowicach

  Firmy wg branży
  Nowoczesna drukarnia cyfrowa, offsetowa oraz wielkoformatowa w katowicach. Usługi w zakresie druku przede wszystkim książek, ulotek plakatów oraz innych. Rozbudowana introligatornia pozwala wykrawać dowolne kształty, lakierować, foliować, spiralować. Druk 24 godziny na dobę.


:: AAPRINT druk książek śląsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.aaprint.pl

Ulica: Poprzeczna 44

Miasto: Mikołów
Kod: 43-190
NIP: 6340140157

Telefon: 32 226 45 53
Opis:

AA Print to prężnie rozwijająca się drukarnia oraz nowoczesna pracownia introligatorska. Naszym klientom możemy zaoferować szybki i profesjonalny wydruk różnego typu towarów, w tym papierów firmowych, folderów, katalogów, książek, plakatów, etykietek, gazetek reklamowych, kart biznesowych, a ponadto innych form reklamowych i promocyjnych. Świadczymy też profesjonalne usługi introligatorskie, takie jak: składanie papieru, scalanie poszczególnych składek w gotowe publikacje, krojenie na wymiar gotowych publikacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą zamieszczoną na stronie internetowej i do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.