Podobne strony

 • Czystość i porządek

  Utrzymanie czystości
  Na stronie znajdziesz ofertę firmy mgr Grzegorza Chojnackiego, która zajmuje się: świadczeniem usług DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja), kompleksowym sprzątaniem oraz praniem wykładzin.
 • MegaMini

  Utrzymanie czystości
  Strona firmy specjalizującej się w usługach kompleksowego utrzymania czystości oraz handlu artykułami wyposażenia łazienek (dozowniki, papier toaletowy, mydło w płynie, ręczniki papierowe). Na stronie zapoznasz się ze szczegółową ofertą handlową i usług oraz z danymi teleadresowymi firmy.
 • P.U. Kontrakt

  Utrzymanie czystości
  Firma oferuje usługi porządkowe: sprzątanie biur, mieszkań, domów, hal. "Kontrakt" poleca: czyszczenie ciśnieniowe, czyszczenie żaluzji i rolet, mycie okien i elewacji, pranie tapicerki, dezynfekcje. Szczegóły oferty oraz informacje o firmie znajdziesz na stronie.
 • Firma Żmuda - Wykładziny

  Utrzymanie czystości
  Firma Żmuda oferuje montaż, czyszczenie, spawanie wykładzin dywanowych, pcw, obiektowych...
 • GODEX

  Sprzęt, materiały czyszczące
  Produkcja i sprzedaż środków myjących dla: firm sprzątających, myjni, warsztatów samochodowych, warsztatów remontowych, pralni, obiektów handlowych i komunalnych.


:: Pranie tapicerki samochodowej Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://praniewarszawa.eu

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP: 527-250-39-47

Telefon: 690-997-993
Opis:

Oferujemy Państwu pranie tapicerek samochodowych, tapicerek meblowych, dywanów i wykładzin. Nasza myjnia jest myjnią mobilną. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Warszawy.
Nasze usługi są w pełni profesjonalne. Posiadamy atrakcyjne ceny i elastyczną ofertę. Wykonamy pranie tapicerek o dowolnej godzinie w dowolnym miejscu w Warszawie. Nasze usługi wykonujemy szybko i sprawnie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.