Podobne strony

 • HA-RO Import-Export

  Kosmetyki
  Internetowy Sklep Kosmetyczny oferujący szeroką gamę artykułów takich jak: akcesoria i artykuły kąpielowe, mydła, preparaty do paznokci, wody toaletowe, szczoteczki do zębów itp. Pełna i zilustrowana zdjęciami oferta dostępna jest na stronie.
 • Szczoteczki elektryczne dla dzieci

  Medycyna i zdrowie
  Korzystając z niepowtarzalnej oferty naszej firmy o nazwie Gardent, możesz liczyć na pełen profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony ze skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy hurtownią stomatologiczną, która specjalizuje się w dystrybucji różnego rodzaju urządzeń i specyfików do higieny jamy ustnej. Co można znaleźć w naszej ofercie? Są to między innymi: produkty ortodontyczne, produkty służące do wybielania zębów i wiele innych. Więcej na stronie.
 • PARO-profesjonalna higiena jamy ustnej

  Medycyna i zdrowie
  Oficjalna strona dystrybutora szwajcarskiej marki PARO, która od 45 lat produkuje przy współpracy ze stomatologami i specjalistami ortodoncji najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej min.szczoteczki manualne, szczoteczki ortodontyczne, szczoteczki soniczne, pasty do zębów, nitki.Owocem badań PARO są rozwiązania chronione międzynarodowym patentami. W 2014 roku PARO rozpoczęło wspólnie z firmą Canny sp.z o.o. dystrybucję swoich innowacyjnych produktów na terenie Polski.
 • Polkard Bis Sp. z o.o. - Dystrybutor produktów Waterpik

  Firmy wg branży
  Polkard Bis Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów amerykańskiej marki WATERPIK, produkującej irygatory, szczoteczki soniczne i flosery. Produkty tej marki to przede wszystkim urządzenia do profesjonalnej higieny jamy ustnej. Polkard Bis Sp. z o.o. dystrybuuje również implanty i narzędzia stomatologiczne włoskiej firmy LEONE. Między innymi są to śruby Hyrax i śroby Fisher.
 • Oficjalny sprzedawca Philips Sonicare

  Sklepy internetowe
  Profesjonalny sklep z towarami marki Philips Sonicare to oficjalny partner handlowy Philips Polska. W ofercie posiada wszystkie produkty Philips Sonicare takie jak szczoteczki soniczne, irygatory dentystyczne i końcówki wymienne do szczoteczek i irygatorów. Wysoka jakość towarów Philips Sonicare i wysoka kompetencja obsługi sprawiają, że sklep zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.


:: Sklep ze szczoteczkami elektrycznymi ::

Nasza ocena:
Adres: http://denthelp.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Sklep internetowy oferujący szczoteczki elektryczne i soniczne oraz akcesoria służące do pielęgnacji jamy ustnej. W asortymencie sprzęt popularnych producentów takich jak Oral-B oraz Panasonic. Wszystkie produkty objęte są w pełni oryginalne i objęte gwarancją producenta. Oprócz szczoteczek można zakupić u nas środki takie jak pasty do zębów i płyny do płukania ust. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w zakupach.