Podobne strony

 • Mado s.c. - artykuły BHP

  Odzież_ochronna_i_robocza
  Na stronie obejrzeć można zdjęcia oferowanych artykułów: obuwia, odzieży, okularów i rękawic ochronnych, nauszników, masek i hełmów, a także sprzętu zabezpieczającego, artykułów higienicznych oraz instrukcji BHP i apteczek.
 • Wega

  BHP
  W zamieszczonej na stronie ofercie firmy znajdziesz: odzież ochronną i roboczą, środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, sprzęt ochronny i przeciwpożarowy oraz instrukcje i znaki BHP itp.
 • Skan BHP

  BHP
  Witryna firmy zajmującej się kompleksową obsługą BHP firm. W ofercie sprzęt bhp i usługi - audyt bhp, doradztwo, szkolenia bhp, nadzór i zarządzanie bhp, analiza i ocena ryzyka zawodowego.
 • Biuro Usług TARCZA

  BHP
  Kompleksowa obsługa firm pod względem BHP (od szkoleń, poprzez regulaminy, po ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków). Na stronie: o firmie, oferta i kontakt.
 • INŻ Obsługa Budownictwa Rafał Czyrnek

  Budownictwo mieszkaniowe
  Przygotowanie i prowadzenie budowy oraz remontu w tym również remontów zabytków z obsługą formalną, techniczną i inżynierską inwestorów oraz firm budowlanych.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: BHPEX dokumentacja ryzyka, instrukcje ppoż. , bhp, haccp ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bhpex.pl

Ulica: Sasankowa 1

Miasto: Zielona Góra
Kod: 65-012
NIP: 9731000597

Telefon: +48 68 411 40 00
Opis:

BHPEX Spółka Jawna to firma bhp, która działa na terenie województwa lubuskiego, a zwłaszcza w Zielonej Górze. Specjalizuje się w usługach bhp, ppoż., haccp. Nasza oferta obejmuje także sprzęt z wymienionych kategorii.

Kolejną działalnością jest ocena ryzyka zawodowego. Jej celem jest zapewnienie możliwie jak najlepszej, w danych warunkach ochrony zdrowia i życia pracowników w pracy. Wykonuje się to przez wyeliminowanie zagrożeń związanych z pracą lub odpowiednie ograniczenie ryzyka zawodowego.