Podobne strony

 • Mistral - Biuro Turystyczne

  Biura podróży
  Katowickie biuro specjalizuje się przede wszystkim w organizowaniu wycieczek objazdowych oraz pielgrzymek.
 • Medtur

  Biura podróży
  Na stronie zaprezentowano ofertę wypoczynkową biura Medtur, które organizuje imprezy turystyczne krajowe i zagraniczne, wycieczki objazdowe, wczasy pobytowe w hotelach, apartamentach, z dojazdem własnym lub zorganizowanym np. samolotem. Oferuje także sprzedaż biletów lotniczych oraz ubezpieczeń turystycznych. Ponadto możesz wybrać tutaj imprezę turystyczną firmy TUI typu last minute. Zajrzyj również do ofert sylwestrowych i zimowych (2001/2002). Zapoznaj się z bogatą ofertą firmy.
 • Art-Tour

  Biura podróży
  Kompleksowa oferta obejmująca propozycje wypoczynku w kraju i za granicą. Informacje o promocjach.
 • PKS "TOUR" Jelenia Góra

  Biura podróży
  W kotlinie jeleniogórskiej rozsianych jest wiele urokliwych miast, miasteczek i wsi, sprawną komunikację między nimi, choć nie tylko bo stolicę Karkonoszy łączą również regularne kursy ze stolicami europejskimi - Pragą i Berlinem, zapewnia firma z kilkudziesięcioletnim już doświadczeniem w tej dziedzinie. Na stronie oprócz rozkładów jazdy, zobaczysz też jaką flotą autobusów dysponuje jeleniogórski PKS, która oczywiście jest do wynającia. Oprócz tego znajduje się tu oferta serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego autobusów różnych marek, biura turystycznego oraz biura rzeczoznawców.
 • Praga w kilka godzin

  Czechy
  W czasie gdy nie siedzisz przy komputerze, wyskocz do Pragi. Jest to jedno z piękniejszych miejsc w Europie, aktualnie na nowo odkrywane przez przybyszów z różnych części świata. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych i przydatnych informacji o stolicy Czech (dojazd, parkingi, trasa piesza, piwiarnie, komunikacja miejska, noclegi i inne).


:: Egzotyczne wycieczki objazdowe - trendy-travel.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://trendy-travel.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Trendy Travel to internetowe biuro podróży. Posiadamy w naszej ofercie przede wszystkim wycieczki objazdowe w przestrzeni międzynarodowej, także turnusy egzotyczne. Możecie Państwo zarezerwować za naszym pośrednictwem dłuższe wyjazdy autokarowe lub nieco krótsze wycieczki weekendowe. Nad wycieczkami czuwają polscy piloci. Chętnie przygotujemy też indywidualne wczasy first i last minute.