Podobne strony

 • KZA Zielonka STA S.A. - Sygnalizacja, Teletechnika, Automatyka

  Techniczna ochrona mienia
  Firma szczyci się nieprzerwanym istnieniem od 1918 roku realizując zadania budowlano-montażowe w branżach: sterowanie ruchem kolejowym, telekomunikacja i elektroenergetyka. Ze względu na szeroki zakres prowadzonej działalności w firmie wyodrębniono: pion budowlano-montażowy oraz dział produkcji przemysłowej i precyzyjnej. Na stronie znajdziesz: informacje o firmie, szczegółową ofertę, referencje i dane kontaktowe.
 • Wiaty przystankowe

  Firmy wg branży
  Wiaty oferowane przez naszą firmę, są to typowe wiaty przystankowe dostępne w ciągu krótkiego okresu czasu. Modele te występują w kilkudziesięciu standardowych rozmiarach. Budowę wiaty możemy wybierać z pośród rozmaitych wersji ścianek bocznych, całej gamy wyposażenia dodatkowego oraz obiektów towarzyszących takich jak kioski, pawilony, tablice oraz gabloty reklamowe.
 • Wiaty

  Firmy wg branży
  Wiaty proponowane przez firmę Profit z Gliwic są to typowe wiaty przystankowe. Nasze wiaty są dostepne w ciągu zaledwie kliku dni od dnia złożenia zamówienia. Oferta nasza złożona jest z wiat kilku typów: Wiaty dwu-modułowe,trzy-modułowe oraz cztero i sześcio modułowe. Oprócz sprzedaży wiat oferujemy ich pełen serwis jak i obejmujemy nasze wiaty pełną gwarancją zależną od wielkości zamówienia. Profit jest producentem wiat, także oferujemy pełny zakres części zamiennych do oferowanych przez nas w
 • Stojaki rowerowe

  Dom i wnętrza
  Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Zdanowicz istnieje od 1993 r. Firma od początku specjalizuje się w ocenie i projektowaniu konstrukcji budowlanych. Dział handlowy proponuje nowoczesne rozwiązania dla miast oraz zabezpieczenia firm i magazynów. W szerokiej ofercie firmy znajdziecie Państwo nowoczesne stojaki rowerowe, słupki, bariery, lustra drogowe, lustra przemysłowe czy też urny wyborcze. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną ofertą firmy.
 • metalcopolska.pl ławki parkowe

  Firmy wg branży
  Metalco specjalizuje się w produkcji elementów tak zwanej małej architektury, która obejmuje między innymi ławki parkowe, kosze na śmieci, donice uliczne oraz wiaty przystankowe. Nasza mała architektura trafia na rynek Polski i zagraniczny. Obecnie są to trzydzieści dwa kraje.


:: Arret - meble miejskie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.arret.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego producenta elementów architektury małej oraz wiat, zapraszamy do kontaktu. Zrealizowaliśmy już wiele wygranych przetargów, zarówno na terenie kraju jak i zagranicą. Oferujemy pełną obsługę – od projektu po dostawę i montaż. Referencje udzielane przez zadowolonych Klientów są naszą najlepszą wizytówką.