Podobne strony

 • ExploRa Graphics

  3D
  Prezentacja zdjęć krajobrazów oraz obrazków wykonanych w technice 3D i 2D. Ponadto kilka kompozycji stworzonych przy udziale 2D+3D.
 • Konkurs graficzny

  Konkursy z nagrodami
  Uwaga! Okazja dla fascynatów i twórców grafiki komputerowej. Wystarczy przesłać swoją pracę na określony temat w formacie .jpg lub .gif. Nagrodą jest nie tylko satysfakcja bycia najlepszym, ale także zestaw kosmetyków. Konkurs ma charakter ciągły i organizator czeka na prace do końca każdego miesiąca (czasem dłużej). Wyodrędnianie zwycięzcy odbywa się drogą głosowania za pomocą poczty elektronicznej.
 • WM Architekci

  Usługi architektoniczne
  Pracownia projektowa zajmuje się projektowaniem architektonicznym oraz grafiką. Na stronie znajdziecie info o firmie, ofertę współpracy oraz portfolio.
 • 2M SYSTEM - MULTIMEDIA

  Prezentacje multimedialne
  Firma zajmująca się wykonawstwem profesjonalnych prezentacji multimedialnych, prezentacji multimedialnych na CD i wizytówkach, projektowaniem stron www wg. najnowocześniejszych technologii.
 • Waldemar Mirosław Dąbrowski

  Galerie wirtualne
  Strona artysty plastyka Waldemara Mirosława Dąbrowskiego z galerią jego obrazów i grafik oraz listami indywidualnych i zbiorowych wystaw. Autor ma ich już wiele na koncie, jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce i za granicą. Poza malarstwem, rysunkiem i grafiką obecnie interesuje go także grafika generowana komputerowo.


:: Marta Zalewska | Grafik komputerowy Projektowanie logo ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.martazalewska.pl/

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod: 02-601
NIP:

Telefon: 790 707 363
Opis:

Jestem niezależnym grafikiem komputerowym, który realizuje projekty zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Specjalizuję w projektowaniu logo, księgi znaku oraz identyfikacji wizualnej. Ponad to projektuję wszelkiego typu elementy na potrzeby druku i Internetu jak np. foldery, ulotki, katalogi, banery i druki reklamowe.

O jakości moich usług świadczą wykonane realizacje oraz pozytywne opinie moich klientów. Sprawdź moją ofertę i przekonaj się, że jestem osobą, której szukasz!