Podobne strony

 • Dj na wesele kraków

  Kultura i sztuka
  Portal dotyczy usług związancych z organizowaniem i obsługą uroczystości weselnych. Na stronie znajduje się oferta dotycząca oprawy muzycznej i prac wodzireja. Wszystkie potrzebne informacje zostały zamieszczone, między innymi szczegóły oferty, portfolio i dane kontaktowe. Zapraszamy
 • DJ na wesele Nowy Sącz

  Kultura i sztuka
  Poszukujesz dj’a, który w wyjątkowy sposób poprowadzi Twoją studniówkę? Świetnie trafiłeś! Witaj w moim świecie pełnym energii, gdzie dobra muzyka przeplata się z radością, tańcem i emocjami trwającymi do białego rana! Możesz być pewien, że nie zagościsz na długo przy stole, a zabawa, która będzie Ci towarzyszyć w tym dniu pozostanie na długo w Twojej pamięci!
 • DJ na wesele katowice - djdomson.pl

  Kultura i sztuka
  Firma posiada doświadczenie na rynku realizowania obsługi muzycznej podczas różnego rodzaju imprez. Oferta obejmuje dopasowanie repertuaru do oczekiwań klientów oraz nowoczesny sprzęt do obsługi muzycznej zarówno imprez okolicznościowych, firmowych, plenerowych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
 • Dj na wesele, wodzirej na wesele, DJ na wesele Śląsk

  Kultura i sztuka
  Jeżeli szukacie Dj i wodzireja na wesela, który zagra i sprawi, że wszyscy goście będę w pełni zadowoleni z oprawy muzycznej i zabaw, nie mogliście lepiej trafić. Wysoki poziom artystyczny, zawsze doskonały humor, zabawy i konkursy oraz animacje przy muzyce, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, wiele lat doświadczenia, profesjonalne prowadzenie imprezy (wiele atrakcji). Jako DJ i wodzirej zajmuję się organizacją i prowadzeniem imprez m.in.: wesela alkoholowe i bezalkoholowe, studniówki.
 • Dj na wesele, wodzirej na wesele, DJ na wesele Śląsk, Grzego

  Rozrywka
  DJ na wesele Śląsk, Profesjonalny DJ, wodzirej i konferansjer Grzegorz Świstuń prowadzący wesela tradycyjne lub nowoczesne, alkoholowe i bezalkoholowe, który gra i sprawia, że wszyscy goście są zachwyceni i zadowoleni. Wysoki poziom artystyczny, zawsze doskonały humor, zabawy i konkursy oraz animacje przy muzyce, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, wiele lat doświadczenia, Profesjonalne prowadzenie imprezy (wiele atrakcji)


:: Obsługa wesel przez dja wodzireja ::

Nasza ocena:
Adres: http://dzwiekswiatlo.eu

Ulica:

Miasto: Kraków
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wszystkie Młode Pary oraz domy weselne chciałbym zainteresować moimi usługami obsługi muzycznej ślubów w roli dj wodzirej na wesele. W ofercie mojej firmy znajdują się także dekoracje sal weselnych oświetleniem, co w sposób bezinwazyjny i stosunkowo krótki pozwoli przekształcić każdą salę w stylowe pomieszczenie. Jako dj wodzirej weselny obsługuje śluby na terenie Małopolski, Podkarpacia i Sląska.