Podobne strony

 • Węgierska

  Wyposażenie wnętrz
  Spółka przedstawia w sprzedaży artykuły wyposażenia łazienek. W ofercie meble, lustra i ceramika. Na stronie zdjęcia oraz dane adresowe.
 • Wiko

  Producenci
  Producent mebli łazienkowych w gotowych zestawach i na indywidualne zamówienie.
 • AKCESS s.c.

  Dystrybutorzy
  Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą chemii, ceramiki i stolarki budowlanej, mebli oraz artykułami instalacyjnymi, artykułami sanitarnymi i panelami. Na stronie prezentacja producentów-dostawców oraz danych adresowych centrali i sieci dystrybucyjnej.
 • ISANITA - hurtownia armatury

  Wyposażenie wnętrz
  Firma sprzedaje szeroki asortyment armatury łazienkowej, artykułów instalacyjnych i osprzętu sanitarnego. Na stronie informacje o producentach i produktach oraz dane adresowe.
 • Zakład Stolarki Wzorcowej

  Wyposażenie wnętrz
  Strona firmy zajmującej się produkcją mebli kuchennych, łazienkowych, biurek ergonomicznych itp. Ze strony można również zamówić komplety mebli.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Meble na wymiar Interior-Design Katowice ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.interior-design.pl

Ulica: Misjonarzy Oblatów 3

Miasto: Katowice
Kod: 40-129
NIP: 646-240-89-51

Telefon:
Opis:

Firma Interior-Design Katowice specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar pod indywidualne zamówienie. Wykonujemy meble kuchenne, biurowe, szafy przesuwne, meble łazienkowe, sklepowe, salonowe, dziecięce oraz nietypowe. Klient w naszej ofercie ma do wyboru wiele rozwiązań technicznych oraz bardzo dużą ilość materiałów potrzebnych do realizacji danego projektu. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju oraz pozostałych państwach UE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą