Podobne strony

 • Gabinet Zdrowej Skóry

  Medycyna i zdrowie
  Salon kosmetyczny Gabinet Zdrowej Skóry mieści się w centrum Łodzi. Świadczy szeroki zakres usług łącznie z wykonywaniem zabiegów kosmetycznych u klienta.
 • Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji. Masaże w Łodzi.

  Medycyna i zdrowie
  Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji w Łodzi oferuje: * masaż leczniczy * masaż klasyczny * drenaż limfatyczny * masaż relaksacyjny Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów posiadających dodatkowo tytuł technika masażysty. Dzięki temu Pacjenci korzystający z naszych usług uzyskują bardzo dobre efekty lecznicze w krótkim czasie. Oprócz usług masażu oferujemy także inne usługi rehabilitacyjne. Zapraszamy!
 • Aneta kreuje - Fryzjer, Salon Kosmetyczny Łódź

  Firmy wg branży
  Salon fryzjerski i kosmetyczny "Aneta kreuje" to jeden z najlepszych salonów urody w Łodzi. Ten dobry fryzjer i najlepsza łódzka kosmetyczka znajduje się przy ul. Jana Matejki 9, 91-402 Łódź. Polecamy strzyżenie męskie, damskie i dziecięce oraz zabiegi upiększające twarzy i ciała. Wykonujemy manicure, pedicure, makijaże wieczorowe i ślubne. Fryzjerka wykona upięcia ślubne i wieczorowe. Mamy fish spa, niesamowity fish peeling. W ofercie również pilates, zumba, zumba kids, fitness dla seniorów
 • Salon fryzjerski Łódź - anetakreuje.pl

  Ekonomia
  Zajmiemy się wykonaniem makijażu oraz upięcia ślubnego albo wieczorowego. W ofercie mamy mnóstwo usług fryzjerskich, które cechują się profesjonalizmem i solidnością. Zapewniamy wysoką jakość za przystępną cenę. U nas można liczyć na negocjacje i zniżki przy korzystaniu z wielu usług jednocześnie - np. fryzjerskich i kosmetycznych. W ofercie znajduje się fryzjerstwo damskie, męskie - strzyżenie trymerem, robienie przedziałków, a także fryzjerstwo dziecięce. Salon Aneta Kreuje zaprasza na stronę!


:: Masaż Łódź - carolinestudio.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.carolinestudio.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jako CAROLINE Studio działamy od kilku lat i dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości usług w zakresie kosmetycznym i masażu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientek była w pełni zadowolona i polecała nas swoim znajomym. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dowiedzieć się więcej, to koniecznie sprawdź naszą stronę www.