Podobne strony

 • Rehabilitacja Masaż Poznań REHA-HELP

  Medycyna i zdrowie
  REHA-HELP GABINET REHABILITACJI RUCHOWEJ, FIZYKOTERAPIA I MASAŻ LECZNICZY - POZNAŃ Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze specjalistycznej pomocy fizjoterapeutów w bogato wyposażonym w sprzęt do fizykoterapii i kinezyterapii gabinecie rehabilitacji, umożliwiającym przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze urazowym, przeciążeniowym, przewlekłym lub chorobowym.
 • Centrum Medyczne Stanley fizykoterapia Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Poznańskie Centrum Medyczne Stanley to miejsce w którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie i o zdrowie Twojej rodziny. Centrum Medyczne oferuje specjalistyczne konsultacje lekarskie, profesjonalne badania np. kompleksową ofertę USG, można także skorzystać z licznych zabiegów pielęgnacyjnych i masaży.
 • Anies - Centrum Zdrowia i Urody - Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Dietetyk z Poznania oferuje pomoc w zakresie zmiany niewłaściwych nawyków żywieniowych, które mają wpływ na zdrowie i samopoczucie. Każdy człowiek powinien przyjmować określoną ilość substancji aktywnych, które pomagają w utrzymaniu regulacji gospodarki organizmu oraz w dalszych procesach fizjologicznych. Źle zbilansowana dieta i niewłaściwy tryb życia mogą prowadzić do przedwczesnych chorób, zmęczenia i rozdrażnienia, który ma również wpływ na otaczających nas ludzi. Zachęcamy do zapoznania się


:: Fizjol usługi fizjoterapeutyczne ::

Nasza ocena:
Adres: www.fizjol.pl

Ulica: ul. stablewskiego 13/5

Miasto: Poznań
Kod: 60-213
NIP: 8822056752

Telefon: 794770932
Opis:

Oferujemy Państwu usługi fizjoterapeutyczne m.in: masaż, drenaż limfatyczny,program ćwiczeń dobranych indywidualnie dla każdego pacjenta.Dojazd w Poznaniu jest bezpłatny.