Podobne strony

 • Mandam Sp. z o.o

  Maszyny rolnicze
  Wizytówka firmy zajmującej się produkcją systemów bram i ogrodzeń, systemów zdalnego sterowania, maszyn rolniczych, odśnieżarek, odkuwek i odlewów. Wysoka jakość produktów pozwoliła firmie na rozwinięcie szerokich kontaktów handlowych w kraju i za jego granicami.
 • Ogrodowczyk S.C.

  Maszyny rolnicze
  Firma Ogrodowczyk oferuje klientom urządzenia czyszczące firmy Karcher (myjki ciśnieniowe, odkurzacze na mokro, sucho i piorące, szorowarki do podłóg, zamiatarki) oraz firmy Stiga (kosiarki, odśnieżarki, ciągniki).
 • FARMER - sprzęt ogrodniczy

  Ogrodnictwo
  Na stronie znajdziesz ofertę zdjęciową proponowanych maszyn ogrodniczych oraz informacje o firmie.
 • Pracownie Zieleni BANACH

  Inne
  Firma prowadzi prace pielęgnacyjne i konserwacyjne terenów zielonych oraz handluje sprzętem leśniczym i ogrodniczym dla amatorów i profesjonalistów. Poza ofertą i bardziej szczegółowymi informacjami o firmie na stronie znajdziesz też porady dotyczące pielęgnacji roślin oraz używanego do tego sprzętu.
 • Marax

  Technika grzewcza
  Firma zajmuje się hurtowym i detalicznym handlem w zakresie urządzeń grzewczych (gazowych, olejowych, elektrycznych i na paliwa stałe) oraz sprzętu ogrodniczego elektrycznego i spalinowego, ręcznego, zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów. Na stronę składa się prezentacja firmy i jej oferty oraz sklep internetowy.


:: Producent osprzętu do maszyn budowlanych ::

Nasza ocena:
Adres: http://zmg.pl/

Ulica: Tuszów Narodowy 388

Miasto: Tuszów Narodowy
Kod: 39-332
NIP:

Telefon: 570070152
Opis:

Zakład Metalowy Mirosław Głowa produkuje łyżki do koparek, szybkozłącza do koparek, odśnieżarki, zamiatarki uliczne, łyżki skarpowe, zamiatarki do wózka widłowego, ramiona long reach. Sprzedajemy również maszyny budowlane renomowanych marek.