Podobne strony

 • Najnowsze oferty pracy w Tazamo

  Media i społeczeństwo
  Tazamo to serwis z ogłoszeniami o pracę. Umożliwia pracodawcy szybkie znalezienie odpowiedniego kandydata a kandydatom znalezienie wielu ciekawych ofert pracy. Portal umożliwia tworzenie CV w wersji PDF online za pomocą kreatora i opublikowanie jego w sieci. Pracodawcom daje możliwość tworzenia ankiet preselekcyjnych co ułatwia proces wyboru najlepszego kandydata. Pracodawca ma możliwość w łatwy i prosty sposób przeglądać i zarządzać napływającymi aplikacjami kandydatów.
 • Curriculum Vitae nowej generacji

  Ekonomia
  Firma InterviewMe oferuje pomoc osobom, które poszukują pracy. Zajmujemy się pisaniem profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych na indywidualne zamówienie, optymalizacją oraz tłumaczeniem gotowych CV i listów motywacyjnych, przygotowywaniem kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych (po polsku lub angielsku) oraz przygotowywaniem do assessment center. Ponadto proponujemy wygodny kreator CV i listu motywacyjnego.
 • Kreator CV - Stwórz Kreatywne CV

  Ekonomia
  Kreator CV - stwórz kreatywne i profesjonalne CV. Kreator CV pozwala w krótkim czasie stworzyć nowoczesne CV - bez żadnej wiedzy graficznej oraz pobierania dodatkowych aplikacji. Oferowane przez nas szablony CV są dziełem współpracy specjalistów od designu oraz fachowców z obszaru Human Resources. Sprawdź nasz innowacyjny Kreator CV i zwiększ swoje szanse na rozmowę kwalifikacyjną.
 • List motywacyjny

  Inne
  Kreator CV jest narzędziem, pozwalającym w łatwy i szybki sposób stworzyć profesjonalnie wyglądające CV. Posiadamy aż 10 szablonów graficznych - zarówno klasycznych, jak i kreatywnych. Spośród różnych układów i kolorów, każdy znajdzie najlepszy dla siebie, dostosowany do stanowiska i charakteru firmy, do której aplikuje.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: KREATOR CV ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.cv-kreator.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP: 7551820636

Telefon:Kategorie:

Opis:

Kreator CV umożliwia tworzenie CV w formacie PDF bez instalowania programu.

CV Kreator jest wyposażony w wygodny interfejs typu WYSIWYG (what you see is what you get), który umożliwia edycję i jednocześnie sprawdzanie widoku swojego CV.

Podzielony jest na sekcje: dane osobowe, doświadczenie, edukacja, umiejętności, zainteresowania i hobby. Każdą sekcję można dowolnie zmieniać.

Stwórz swoje profesjonalnie i estetycznie wyglądające CV on-line!