Podobne strony

 • Candidus 2

  Techniczna ochrona mienia
  Strona firmy oferującej usługi z zakresu: ochrony osób i mienia, konwojowania, projektowania i montażu systemów alarmowych oraz monitoringu systemów alarmowych połączonego z grupami interwencyjnymi.
 • Elita-Lex

  Wydawnictwa_prawnicze
  Firma jest generalnym przedstawicielem: Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Baza, Agencji Detektywistyczno-Ochroniarskiej Broker-Bazgo, Ośrodka Rekreacji i Hipoterapii Ordovia, Agencji Celnej i Spedycji Międzynarodowej Alicji Nowik. Kancelaria prawnicza Elita-Lex świadczy pomoc prawną osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych, prowadzi ponadto działalność wydawniczą jako oficyna wydawnicza Elita-Lex.
 • Agencja Asvalia

  Usługi_detektywistyczne
  Firma świadczy usługi detektywistyczne, poszukiwanie osób ukrywających się, sprawy rozwodowe, dokumentację sądowa. Podejmuje się również zleceń skomplikowanych i nietypowych. Na stronie szczegółowe informacje.
 • Perfekt Service

  Fizyczna ochrona mienia
  "Perfekt-Service" oferuje ochronę obiektów, imprez masowych, osób i mienia, konwojowanie, patrole interwencyjne i doradztwo prawne, usługi detektywistyczne, szkolenia i monitoring.
 • Agencja Usług Specjalnych Alfa

  Fizyczna ochrona mienia
  W ofercie firmy znajdziesz ochronę fizyczną, usługi detektywistyczne, ochronę informacji, szkolenia i kursy. Szczegóły - na stronie.


:: GABOR ::

Nasza ocena:
Adres: http://gabor-security.pl

Ulica: Kielnieńska

Miasto:
Kod: 80-299
NIP: 5861974634

Telefon:
Opis:

Koncesjonowane biuro ochrony Gabor z Gdańska zapewni Tobie i Twoim bliskim całkowite bezpieczeństwo. Firma ta jest bowiem specjalistą w ramach ochrony osób i mienia. Zatrudnieni przez biuro pracownicy to zespół profesjonalistów, których umiejętności i doświadczenie są zapewnieniem najwyższej jakości usług. Do dyspozycji Klientów firma oddaje pojazd opancerzony. Działalność biura zawiera ponadto patrole interwencyjne, monitoring obiektów jak również usługi konwojowania.