Podobne strony

 • Techkas kasy fiskalne

  Wagi i kasy fiskalne
  W ofercie posiadamy kasy i drukarki fiskalne, skanery kodów kreskowych, ekrany dotykowe, wagi elektroniczne, drukarki etykiet, szuflady kasowe.
 • PCKF Sp. z o.o. – Kasy fiskalne, Drukarki fiskalne Warszawa

  Firmy wg branży
  Strona firmy Polskie Centrum Kas Fiskalnych w Warszawie. W swojej ofercie posiadamy m.in. kasy fiskalne, drukarki fiskalne, sprawdzarki cen, terminale komputerowe, wagi elektroniczne, kolektory danych, czytniki kodów kreskowych, szuflady kasowe, ekrany dotykowe, drukarki etykiet. Prowadzimy również serwis urządzeń fiskalnych, który w sposób szybki i skuteczny usunie wszystkie awarie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta
 • http://www.fiscash.com.pl/

  Firmy wg branży
  Profesjonalny serwis urządzeń fiskalnych z dużym zapleczem technicznym oraz wieloletnim doświadczeniem pracowników w branży- jest to tylko niewielka część działalności firmy Fis Cash. Firma istnieje od 1996 roku i przez lata wypracowała sobie kontakty i obecnie współpracuje z najlepszymi producentami kas fiskalnych, drukarek fiskalnych o raz akcesoriów takimi jak między innymi Posnet, Elzab, Novitus, Innova, Emar, Datecs, Farimex, Sharp, Fasy, Apollo, Telestar czy Optima. Szybka dostawa, profesj
 • KOZIOŁ Druczki fiskalne warszawa

  Komputery i internet
  Firma Kozioł S.C. to lider na rynku zapewniania zaawansowanych usług wycelowanych do przedsiębiorców funkcjonujących w branży usług handlowych. Jesteśmy doświadczonym usługodawcą, który dostarcza zaawansowane rozwiązania technologiczne. W ofercie posiadamy profesjonalne programy do faktur, programy rachunkowe oraz wiele innych. Również mamy produkty takie jak kasy a także drukarki fiskalne i wagi, a również zaawansowane urządzenia skanujące. W naszej ofercie każdy wyszuka towar adekwatny dla siebie. Ponieważ proponujemy artykuły w niskich cenach a także różnorodnych specyfikacjach. Osoby zaciekawione zakupem zapraszamy do zapoznania się z propozycją.
 • TORELL szuflady kasowe

  Firmy wg branży
  Główna siedziba przedsiębiorstwa Torell znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Funkcjonujemy na polskim rynku od prawie dwudziestu pięciu lat. W naszej ofercie odkryjesz kasy fiskalne, drukarki zamówień oraz metkownice. Zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych systemów oprogramowania stosowanego w sklepach, hotelach, gabinetach lekarskich lub na stacjach paliw. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę i uzupełniamy o produkty renomowanych firm, by każdemu z klientów dostarczać urządzenia oraz rozwiązania technologiczne spełniające jego oczekiwania. Nasz asortyment obejmuje też systemy oświetlenia LED i klimatyzatory. Szczegóły oferty odkryjesz na naszej witrynie internetowej.


:: Ufiss.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://ufiss.pl

Ulica: Stary Rynek 18

Miasto: Radzymin
Kod: 05-250
NIP:

Telefon:
Opis:

Sklep internetowy ufiss.pl zajmuje się sprzedażą urządzeń fiskalnych i systemów sprzedaży (w ofercie firmy znajdują się między innymi kasy i drukarki fiskalne, zasilacze i materiały eksploatacyjne, POS-y i oprogramowanie, podpisy elektroniczne). Właścicielem sklepu jest firma IT-LOGIC Daniel Kubica Michał Sieradzki Spółka Jawna. Dane kontaktowe to: telefon: 22 786 75 15, e-mail: biuro@it-logic.pl. Można też skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie.